• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Erdoğan Ferforje Mimarlık Metal

Adres :

Merkez Mah Bahtiyar Sok No 53 Kağıthane İstanbul Şube 2: Serhatpşa Mh 101 Sok No 43 Ataşehir İstanbul » Ataşehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Kemal Erdoğan

E-Posta Adresi :

info@ferforjeciler.com

Whatsapp 1:

0 (532) 243 34 28

Whatsapp 2:

0 (533) 061 92 08

İstanbul metal dekorasyon sektöründe yer alan firmamız ara vermeden hizmetlerini sunmaya devam ediyor. Hizmetlerimizde üstün kaliteyi baz aldığımız sürece başarıyı elde edeceğimize inanıyoruz. Kaliteli hizmetlerimizden hiçbir zaman için ödün vermiyoruz. Adımlarımızı daima kalite çerçevesinde atarak farkımızı yansıtıyoruz. Metal dekorasyon sektörü sanıldığı kadar kolay bir sektör olmamakla beraber pek çok ayrıntıyı içerisinde barındırıyor. Firma olarak söz konusu zorluklara göğüs gererek ayrıntıları donanımlarımız arasına eklemekten kaçınmıyoruz. Daima kendimizi geliştirip yenilikçi bir bakış açısıyla müşterilerimizin karşısına çıkıyoruz.

Müşterilerimizin memnuniyetine ve beğenisine şahit olmak adına yoğun çaba sarf ediyoruz. Siz değerli müşterilerimizin taleplerini merkezde bulundurup hizmetlerimizi de söz konusu talepler etrafında şekillendiriyoruz. Tüm bunları ihtiyaçlarınızı daha hızlı şekilde gidermek için yapıyoruz. Yaptığımız bir başka çalışma da teknolojiden yararlanmaktır. Firmamız dünya genelinde hızla gelişmekte olan teknolojiden istifade ediyor. Teknoloji sayesinde kısa sürede daha fazla iş neticelendirmenin yanı sıra iş gücünden büyük oranda tasarruf ediyoruz.

Firmamızın çatısı altında yer alan ekip arkadaşlarımızın tamamı metal dekorasyon alanında yeterli bilgi birikimine sahip tecrübeli kişilerdir. Mevcut konumumuzu, kalitemizi ve başarımızı profesyonel ekibimize borçluyuz. Ekibimizle birlikte daha iyi konumlara gelmek için bütün fırsatları değerlendiriyoruz, dur durak bilmeden çalışıyoruz. Hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak ya da aklınıza takılan soruların yanıtına ulaşmak istiyorsanız firmamızın internet sitesini takip edebilirsiniz. İletişim numaramızı kullanarak hizmet talep edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR