• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ergin Oto

Adres :

Ziya Gökalp Mah. Yeni Sanayi Sitesi Konya » Ereğli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Muhammet Binici & Ergin Binici

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (546) 247 01 93

Whatsapp 2:

0 (541) 974 35 67

Oto servis ve tamirhane sektöründe hizmet veren Ergin Oto Konya’da faaliyette olup www.birmilyonnokta.com üyesidir. Araçlarımız gündelik yaşamda en az evimiz kadar çok vakit geçirdiğimiz hayatımızın büyük bir kısmını kaplayan sadece binek olarak değil içinde kendimizi konforlu hissettiğimiz alanlarımızdan da bir tanesidir. Araçlarımızda zamanla kullanım sonucu deformasyonlar oluşabilir. Değişmesi ve yenilenmesi gereken parçalar olabilir. Araçlarımızın daha uzun süre sorunsuz kullanımı için belli periyotlarda bakıma götürülmesi gerekmektedir.

Konya oto servis ve tamirhane alanına faaliyete olduğumuz firmamızda tüm araçların bakımları, tamir ve performans iyileştirmeleri deneyimli ustalarımız tarafından kısa sürede yapılmaktadır. Her türlü eğitime sahip deneyimli ve uzman ekibimizle her marka ve model için yüksek standartlarda hizmet vermekteyiz. Disiplinli ve itinalı çalışma şeklimiz ve geniş hizmet yelpazemizle müşterilerimizin isteklerini anlayarak, kullandığımız kaliteli alet, orijinal yedek parça ve teknolojik malzemelerle çözümler sunmaktayız. Söz verdiğimiz tarihte işi teslim ederek gecikme yapmamaktayız. Güler yüzlü ve kaliteli hizmet anlayışını benimseyerek müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir tutumla servis sağlamaktayız. Ayrıca uygun fiyat politikamızla da müşterilerimize yardımcı olmaktayız.

Otomotiv ve tamir sektörünü takip ederek, yapılan yenilikleri ve gelişmeleri bakım ve tamir şeklimize uygulamaktayız. Faaliyete başladığımız günden bu yana işimizi özenle ve severek yaparak müşterilerimizin takdir ve beğenisini toplamaktayız. Ergin Oto olarak, firmamızın adını daha geniş kitlelere duyurmayı ve müşterilerimize kalıcı hizmet sağlamayı amaçlamaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR