• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ergüneş Koltuk Yıkama

Adres :

Hürriyet Mah. Barbaros Cad. No: 90/ C Mersin » Aydıncık

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ayşe Ergüneş & Burcu Ergüneş

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (552) 786 94 05

Koltuk yıkama konusunda en iyi hizmete sahip olan Ergüneş Koltuk Yıkama isimli firmamız, birmilyonnokta.com üyesi olmuştur. Mersin'in en iyi temizlik hizmetini sunan firmamız, yedi yirmi dört durmadan çalışıp çabalamaktadır. Deneyimli, tecrübeli, işinin ehli ve atılgan çalışan kadrosu ile birçok kesime hizmetini götüren firmamız, müşteri memnuniyetine büyük önem vermektedir.

Her geçen gün büyüyen ve gelişen firmamız, her eve temizliğini götürmekte ve müşterisini memnun bırakarak ayrılmaktadır. En kaliteli temizliği yapan firmamız, koltuk ve halı yıkamada marka deterjanlar kullanarak kalitesini konuşturmaktadır. Her hizmetinde özel davranan ve her müşteriye ayrı bir özel hizmet sunan firmamız, bu sektörün en uygun fiyata koltuk yıkama hizmeti veren ilk ve tek firmasıdır. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermekte olan firmamız, sayısız başarıya imzasını atmış ve bu yönlü takdirleri toplamıştır.

Mersin temizlik, evinizde veya iş yerinizde, yerinde koltuk yıkama hizmeti vermektedir. Dilediğiniz zaman arayarak firmamızı bulunduğunuz yere çağırıp temizliğinizi yaptırabilirsiniz. Firmamız, sadece koltuk yıkama hizmeti değil aynı zamanda halı yıkama hizmeti de vermektedir. Temizliğimizi yaparız ancak büyük eşyaları yıkayamayız. Örneğin koltuk, perde, halı ve baza gibi büyük eşyaları yıkamak üzere kurulan firmalar vardır. Sizler de bu firmalardan en kaliteli ve güvenilir olanla temizliğinizi tam yapmak istiyorsanız eğer en doğru adrestesiniz. Bizlere ulaşmak çok kolay. İletişim numaramız üzerinden arayarak hemen hizmet alabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR