• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Erhan Usta Canlı Alabalık Tesisi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Erhan Kedikli

Birçok insanın balık denince aklına gelen ilk yer şüphesi Karadeniz bölgesidir. O en güzel ve en leziz balıkları denizlerinde misafir ederken doğal güzellikleriyle de sizleri misafir etmeyi bekliyor. Karadeniz'in en güzel şehirlerinden biri olan Trabzon'da açmış olduğumuz tesisimiz kaliteli zaman geçirmek için güzel ve nezih bir adres. Trabzon Akçabat restaurant arayışınızda tercih edebileceğiniz Ercan Usta Canlı Alabalık Tesisi sizlere bir çok hizmeti bir arada sunan kaliteli ve özel bir mekan.

Deniz balıklarımızın yanı sıra alabalık konusunda da adımızdan söz ettiriyoruz. Yediğiniz ürünün tazeliğinden şüphe etmeyeceğiniz canlı alabalık tesisimizle her daim taze balık servisimiz bulunmaktadır. İster ailenizle ister sevdiklerinizle güzel saatler geçirebileceğiniz tesisimizde özel anlarınıza ev sahipliği yapmaktayız. Doğum günü partileri, nişan söz gibi törenlerinizi gerçekleştirebileceğiniz özel ve benzersiz bir yer arıyorsanız adresiniz biziz.

Tesisimiz lokasyon olarak Karadeniz'in eşsiz doğasını da ayaklarınızın altına sermekte. Leziz menümüzü Karadeniz'in o muhteşem yeşiline karşı tatmak isterseniz yazın, isterseniz kar manzaramıza karşı tatmak isterseniz kışın sizleri davet ediyoruz.

Ercan Usta Canlı Alabalık Tesisi olarak bizler sadece bir alabalık tesisi olarak hizmet sunmuyoruz. Usta ellere emanet mutfağımızın yanı sıra aile sıcaklığında bir konaklama hizmeti de sunuyoruz. Kendinizi evinizde hissedebileceğiniz odalarımızda isterseniz Karadeniz'in doğasının uzun süre keyfini çıkarabilirsiniz.

Mavisinin ayrı güzel, yeşilinin ayrı güzel olduğu memleketimizde bölge insanın sıcaklığını, o içten misafirperverliğini hissedebileceğiniz hizmetimizle sizleri ağırlamaktan zevk alacağımızı bilmelisiniz.

Çarşıbaşı balık buğulama yenilecek yerler, Çarşıbaşı özel gün kutlama mekanları, Çarşıbaşı balık nerede yenir, Çarşıbaşı ile ile balık yenilecek yerler, Çarşıbaşı saç kavurma nerede yenir, Çarşıbaşı ızgara köfte salonları, Çarşıbaşı ızgara köfte nerede yenir, Çarşıbaşı en iyi ızgara salonları, Çarşıbaşı alabalık nerede yenir, Çarşıbaşı alabalık yenilecek yerler, Çarşıbaşı konaklama yerleri, Çarşıbaşı uygun fiyatlı pansiyon, Trabzon Çarşıbaşı balık buğulama yenilecek yerler, Trabzon Çarşıbaşı özel gün kutlama mekanları, Trabzon Çarşıbaşı balık nerede yenir, Trabzon Çarşıbaşı ile ile balık yenilecek yerler, Trabzon Çarşıbaşı saç kavurma nerede yenir, Trabzon Çarşıbaşı ızgara köfte salonları, Trabzon Çarşıbaşı ızgara köfte nerede yenir, Trabzon Çarşıbaşı en iyi ızgara salonları, Trabzon Çarşıbaşı alabalık nerede yenir, Trabzon Çarşıbaşı alabalık yenilecek yerler, Trabzon Çarşıbaşı konaklama yerleri, Trabzon Çarşıbaşı uygun fiyatlı pansiyon,

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR