• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Erman Otomotiv

Adres :

4.oto Sanayi Sitesi Z2 Blok No: 10 Diyarbakır » Kayapınar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Uğur Erman

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (544) 127 21 21

Whatsapp 2:

0 (505) 151 58 58

Whatsapp 3:

0 (544) 125 21 21

Diyarbakır’ın Kayapınar İlçesi’nde hizmet veren Erman Otomotiv, birmilyonnokta.com üyesidir. Kayapınar İlçesi’nde Petlas markalı lastik bayisi olarak hizmetlerini sürdüren kuruluşumuz, yaz ve kış koşulu demeden lastik ve jant değişimi hizmetini vermektedir. Oto lastik servisi olarak görev yaptığımız firmamızda jant düzeltme işlemlerinin yanı sıra rot balans ayarları da yapılmaktadır. Genç ve dinamik, işini iyi yapan uzman kadrolu ekibimiz ile işleriniz titizlikle gerçekleştirilir. Bizim için müşteri memnuniyeti ön planda gelir. Bünyemizde verdiğimiz hizmetlerin tümüne, müşteri onayını aldıktan sonra başlanır aksi durumda onay alınmayan hiçbir işlem yürütülmez.

Diyarbakır lastik değişimi hizmetinde Petlas markasını gururla temsil ediyor ve yaptığımız işlerle bölgemizde öncü olma yolunda hızla ilerliyoruz.

Kaza sonucu jantlarınızda oluşmuş istenmeyen eğrilikleri son teknolojiye sahip cihazlarımızla düzeltiyoruz. Lastik ve rot ayarlarını yaparak siz müşteri kitlemizin yolda dengeli ve güvenli sürüş yaşaması için çaba sarf ediyoruz. İşyerimizde, iş sağlığı ve güvenliği konusunda geniş önlemler alarak çalışıyoruz. Servise gelen müşteri kitlemizin de güvenliğini işimizi iyi yaparak sağlamış oluyoruz. Aracınıza en uygun lastik seçimi için bize başvurunuz.

Kaliteli ve güvenli çalışmamızın iyi sonuçları, gittikçe artan müşteri sayısından da anlaşılmaktadır. Bu sebeple işimizi daha yüksek standartlara çıkarabilmek adına kendimizi geliştiriyor ve yeni teknolojiye sahip cihazlarımızla gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Sizi güvenli ve kaliteli sürüş deneyimlerinizi arttırmanız için servisimize bekliyoruz. Bizimle güvendesiniz…

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR