• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Eroğlu Oto Elektrik Ve Klima Servisi

Adres :

Reşat Nuri Güntekin Caddesi Abdi İpekçi Mahallesi 1558/2. Sok. Dükkan No: 32 Kocaeli » Darıca

Sektör :

Yetkili Kişi :

Davut Eroğlu

E-Posta Adresi :

isa_davut@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (536) 628 81 95

Whatsapp 2:

0 (552) 200 41 37

Eroğlu Oto Elektrik ve Klima Servisi olarak Kocaeli oto servis ve tamirhane sektöründe faaliyet göstermekteyiz ve birmilyonnokta.com’un en aktif üyelerinden biri olarak müşterilerimize Darıca ilçesinde hizmet vermekteyiz.

Otomobillerin elektrik sistemleri en az mekanik kısımları kadar karışıktır. Elektrik sisteminde yaşanabilecek ufak bir arıza, aracın birçok donanımının çalışmasını etkileyebileceği gibi, aracın hiç çalışmamasına da sebep olabilmektedir. Bundan dolayı araçların elektrik sistemlerinde yapılacak tamirlerin dikkatli ve bu konuda eğitimli ve tecrübeli kişiler tarafından yapılması gerekmektedir.

Alternatör gibi mekanizmalarda yaşanan arızalara, aracın aküsünün şarj olmasını engelleyerek yolda kalmalara ve büyük mağduriyetlere sebep olabilmektedir. Marş dinamosunda yaşanabilecek sıkıntılar aracın çalışmamasına yol açarken, aydınlatma sisteminde yaşanan problemler ise hem sizin hem de trafiği sizinle paylaşan diğer sürücü ve yayaların güvenliğini tehlikeye atmaktadır. Aynı zamanda çalışmayan lambalar trafik kanununa göre kusurdur ve trafik polisleri tarafından tespit edildiği zaman ceza yemeniz kaçınılmazdır.

Araçların klimaları hem soğuk kış günlerinde hem de sıcak yaz günlerinde sıklıkla kullanılan donanımlardır. Ancak yoğun kullanım klima ve elektrik sistemi üzerine çok fazla yük bindirir ve arızaların ortaya çıkmasına, klima gazının kaçmasına yol açar. Tüm bu sıkıntı ve problemlerinizin giderilmesi, arızaların tamiri için bilgisayar destekli teşhis araçlarımızla hizmetinizdeyiz. Yolda kaldığınız durumlarda 7/24 arayabileceğiniz yol yardımı hizmetimiz de mevcuttur. Trafikte konforlu ve güvenli vakit geçirmeniz için hizmetinizdeyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR