• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ersev Yemekçilik

Adres :

Ostim Mah. Ferit Alnar Cad. No: 52 Atisan Sanayi Sitesi Ankara » Yenimahalle

Sektör :

Yetkili Kişi :

Niyazi Sevim - İbrahim Erdal

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

ersevyemek@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (553) 302 48 55

Eğitim kurumlarında, iş yerlerinde, özel günlerde, toplantılarda ve bunun gibi organizasyonlarda yemek şirketi ile anlaşmak her zaman avantajlı olmuştur. Fakat tercih edilen yemek şirketi özenle seçilmelidir. Ersev Yemekçilik ailesi olarak bizler, Ankara Catering sektörünün en önemli isimlerindeniz. Çünkü yemek şirketimizde ödün vermediğimiz bazı konular bulunuyor. Bu konular doğrultusunda her zaman müşteri odaklı kaliteli çalışmalar gerçekleştiriyoruz.

Düzenlenen organizasyonlarda yemek şirketinin önemi büyüktür. Hazırlanan yemeğin birbiri ile uyumlu olması gerekir. Aynı zamanda yemeklerin birbirini dengelemesi, sağlıklı ve lezzetli olması önemlidir. Yemeklerde kullanılan ürünler özenle seçilmeli, özenle temizlenmeli, doğru yöntemlerle pişirilmeli ve servise hazır hale getirilmelidir. Yemek hazırlarken temizliğe her zaman ekstra dikkat edilmelidir. Eğer yemek hazırlığında gerekli özen gösterilmezse kişilerin sağlığı tehlikeye atılabilir.

Ersev Yemekçilik ailesi olarak yılların bilgi ve birikimi doğrultusunda yemek üzerine toplu sipariş alıyoruz. Değerli müşterilerimizin isteği doğrultusunda menü hazırlığı yapıyoruz. Yemek hazırlığında taze meyve ve sebzeler kullanıyoruz. Lezzetli yemekler hazırlamak için her zaman doğal ürünler kullanıyor, herhangi bir katkı maddesi kullanmadan yemekleri hazırlıyoruz.

Düzenlediğiniz organizasyonlar için yemek şirketimizle anlaşarak yemek siparişi verebilirsiniz. Aynı zamanda gün içerisinde yemek yemeniz için de bizleri tercih edebilirsiniz. Ailenizle veya arkadaşlarınızla yemek yiyebilir, bulunduğunuz adrese yemek siparişi verebilirsiniz. Temiz, sağlığa uygun, lezzetli, kaliteli, uygun fiyatlı yemekler için bizleri güvenle tercih edebilirsiniz. Ersev Yemekçilik ailesi olarak her zaman hizmetinizdeyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR