• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Erta Grup

Adres :

88 Oto Sanayi Sitesi 2. Bölge 2253 Cadde No: 19ivedik/ankara Ankara » Yenimahalle

Sektör :

Yetkili Kişi :

-

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

sinan.turan@ertagrup.com.tr

Whatsapp 1:

0 (535) 862 56 87

Whatsapp 2:

0 (535) 862 56 87

Erta Grup, birmilyonnokta.com üyesi olarak Ankara hizmet sektöründe çalışma gerçekleştiriyor. Erta Grup ailesi sektörde bulunduğu süre boyunca bilgi ve birikimlerini geliştirerek günümüzde geniş kapsamlı hizmet veriyor. Bizler alanında tecrübeli ekip arkadaşlarımızla kalite standartları kapsamında hizmet veriyoruz. İşimizi özenle ve dikkatle yapıyoruz.

Firma olarak Ankara’da farklı çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Yapılar için verdiğimiz hizmet doğrultusunda kaliteli malzemeler kullanmaya özen gösteriyoruz. Kullandığımız malzemeler sayesinde verdiğimiz hizmet uzun yıllar kalitesini ve yapısını koruyor. Bizler inşaat halindeki yapılar için çalışmalar yaptığımız gibi kullanım halindeki yapılar için de çalışmalar yapıyoruz. su yalıtım malzemelerinin satışı, kurulumu, tamiri ve bakımı ekibimiz tarafından yapılıyor. İnşaat halindeki yapılar için tesisat kurulumu öncesinde tesisat planı oluşturuyoruz. Oluşturduğumuz plan doğrultusunda tesisat kurulumu yapıyoruz. Kurum sonrasında arıza onarımı için çalışmalar yapabiliyoruz. Asma tavan uygulamaları, gergi tavan uygulamaları, dekorasyon çalışmaları alanında da uzman kadromuzla hizmet veriyoruz.

Firma olarak geniş kapsamlı çalışmalarımız doğrultusunda kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Hizmet verdiğimiz sektörde gerçekleşen yenilikleri yakından takip ediyor, bu yenilikler doğrultusunda daha iyi çalışmalar sunmaya özen gösteriyoruz. Takım ruhuna sahip ekibimizle işlemleri kısa sürede tamamlıyoruz. Değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak ve korumak adına çalışmalarımızda zaman kaybı yaşamamaya özen gösteriyoruz. Doğru fiyat aralığında verdiğimiz hizmeti eksiksiz bir şekilde tamamlıyor, %100’e yakın müşteri memnuniyeti sağlıyoruz. Sizler de ihtiyaç ve istekleriniz doğrultusunda firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler