• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ery Car Cleaning Detailing

Adres :

Alacaatlı Mahallesi Alacaatlı Caddesi No: 68/1b Ankara » Çankaya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Eray Sivrikaya

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

eraysivrikaya88@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (530) 946 13 94

Otomobiller, her mevsimde ve her zamanda günümüzün vazgeçilmez ulaşım araçlarından bir tanesidir. İlkbahar, yaz, kış, sonbahar demeden hayatın her anında otomobiller kullanılır. Mevsimsel geçişlerde yaşanan hava şartları düşünüldüğünde arabamızın kirlenmesi kaçınılmazdır. Firmamız elbette aracınızın sadece dış temizliğiyle ilgilenmez.

Günlük hayatta sıklıkla kullanılan otomobiller ulaşımda önem taşıdığı kadar insan sağlığı için steril ve hijyenik olması da büyük önem arz ediyor. Maalesef ki otomobillerin ulaşımda avantaj sağladığı kadar insan sağlığına etkisi olan dezavantajları da vardır. Benzinli ve dizel otomobillerin egzozlarından çıkan gaz atıkları insan ve çevre sağlığı için tehlikelidir. Buna ek olarak otomobil kullanıcıları araçlarının içinde sigara ve benzeri olan insan sağlığına zararlı ürünleri de tüketiyor. Egzozdan çıkan atık gazlarla birlikte otomobil içinde sigara kullanımı insan sağlığına zararlı olduğu kadar araç içinde de kötü bir kokunun meydana gelmesine sebep oluyor. Otomobillerin içlerinde yer alan bu rahatsız edici kokuların mide bulantısı yapma olasılığı da yüksektir. Bu yüzden, bu rahatsız edici egzoz gazından çıkan atık gazların kokusuna maruz kalmak istemeyen kullanıcılar otomobillerinin temizliğine önem veren insanlar olduğu kadar yoğun tempolu hayata sahip olup da otomobilinin temizliğine vakit bulamayanlar da var.

Ery Car Cleaning Detailing Ankara’da hizmet vermektedir. Firmamız insan sağlığını ön planda tutarak şahsi ve ticari olan araçların steril ortamda en hijyenik koşullarda iç ve dış temizliğini yapmaktadır. Hizmetlerimizden rahatlıkla faydalanabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR