• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Eryılmaz Klima & Kombi Servisi

Adres :

Muratpaşa Mahallesi Cicoz Yolu Caddesi No: 143 Bayrampaşa/istanbul İstanbul » Bayrampaşa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Burak Eryılmaz

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

eryilmaziklimlendirme@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (553) 634 42 19

Whatsapp 2:

0 (553) 634 42 19

Klimalar özellikle Marmara Bölgesinde sıcak yaz aylarının vazgeçilmezi konumundadır. Klima kullanımı küresel ısınmadan dolayı artık çok daha fazla sıcak geçmekte olan yaz mevsiminden dolayı çok büyük oranda artmıştır. Klima kullanımı bir zarar teşkil etmemektedir. Ancak yetersiz bakım ve ihmal klimanın içinde toz, kir ve bakteri oluşumuna neden olduğundan klimanızın soğuk hava üflediğini sanırken evinizin hastalık dolu bir ortama dönüştüğünüzü anlamanız hiç şaşırtıcı olmayacaktır.

Klima bakımının önemi hastalık riskini azalttığından ve klimanın ömrünü kayda değer şekilde uzattığından çok önemlidir. Yapılan klima bakımı iç ortama toz, kir ve kötü kokulardan arındırılmış, filtrelenmiş temiz havanın girmesine yardımcı olur. Firmamız klimalarınızı detaylı şekilde temizlemekte ve gerekli periyodik bakımlarını yapmaktadır.

Biz klimaların salgıladığı hastalık dolu havayı çok kısa bir süre içinde rahatlıkla temizleyebilmekteyiz. Müşterilerimizin memnuniyet dolu tepkileri de bunu kesin şekilde kanıtlamaktadır. Firma bünyesi olarak mükemmel olarak iş bitirmek, müşterilerimizle aramızda güven ortamı kurmak en önemli hedeflerimiz arasındadır. Bu sebepten dolayı İstanbul Bayrampaşa Klima Servisi denildiğinde akla ilk gelen firma olmamız ve sektörümüzdeki lider konumumuz tesadüf değildir.

Başlıca hizmetlerimiz arasında klima teknik servisi, klima gaz dolumu, klima tamiri, klima montajı, klima yedek parça değişimi, klima yedek parça satışı, kombi teknik servisi, kombi montajı, kombi bakımı, kombi onarımı ve detaylı petek temizliği ve petek bakımı gelmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR