• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Erzincan İnci Butik

Adres :

Fevzi Paşa Caddesi Karaağaç Mahallesi 755 Sokak No 5 Erzincan Erzincan » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ferhat Şen - Adem İnci

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

ferhat9387@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (530) 373 50 35

Whatsapp 2:

0 (530) 373 50 35

Whatsapp 3:

0 (530) 363 45 35

Birbirinden harika giyim modelleri ve tasarımlarıyla hizmete başladığımız bu sektörde insanları oldukça şık giysi çeşitleri ile buluşturmaya çalışıyoruz. Erzincan İnci Butik firması olarak bu alanda tüm gereksinimleri karşılayacak ürün modellerine firmamız bünyesinde yer vermekteyiz. Oldukça kaliteli ve bir o kadar da sağlam ürünlerle insanların yaşamlarına bir değer katmaya çalışmaktayız. Ürün seçeneklerimiz arasında bayan giyimine yönelik her türlü şık modelleri bulabilirsiniz. Abiye tarzı giysilerden bayan tunik modellerine kadar ürün konusunda oldukça geniş bir yelpazeye sahibiz. Bayan kapalı giysi ve tesettür modelleriyle hizmet verdiğimiz bu sektörde oldukça verimli ve memnun edici çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. Sahip olduğumuz tüm ürünlerin yapısı tamamen insan sağlığına uygun malzeme niteliklerinden oluşmakla birlikte günlük kullanımları da oldukça rahat bir yapıdadır. Firmamızdan en uygun ve avantajlı fiyat olanaklarıyla istediğiniz her ürünü kolayca temin edebilirsiniz.

Giyim sektöründe faaliyet göstermeye başladığımız günden bu yana ürün çeşitlerimiz ve orijinal tasarımlarımızla her beklentiye uygun çözümler üretmeye çalıştık. Bunun için kaliteli hizmet anlayışı ve müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak için ortaya çıkan yenilik ve gelişmelerden en iyi kazanımları elde ettik. Aynı hassasiyetle giyim sektöründeki çalışmalarımızı sürdürmeye devam ederek insanlara giyim konusunda farklı bakış perspektifleri oluşturmaktayız.

Hizmet verdiğimiz bu sektörde firmamızın olanaklarını daha fazla artırarak bu alanda öncü bir firma olmak isteğindeyiz. Bunun için müşteri memnuniyeti odaklı çalışmakta ve değişen talep ve isteklere yönelik istikrarlı bir hizmet prensibini esas almaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR