• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Erzincan Lihkab

Adres :

İnönü Mahallesi 5. Sokak Çakırbay İş Merkezi No: 8-9 Erzincan » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yasemin Akkoyun Durmaz

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (545) 618 71 61

Whatsapp 2:

0 (533) 498 25 52

Birmilyonnokta.com ailesine yeni üye olan firmanın Erzincan Lihkab olduğunu biliyor muydunuz? Erzincan'da hizmet vermekte olan firmamız, halka kaliteli ve güvenilir hizmet sunmanın gururunu yaşamaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermekte olan firmamız, çok yoğun bir şekilde tercih edilmekte ve son derece yoğun bir müşteri kitlesine de sahip olmaktadır. Yedi yirmi dört durmadan çalışıp çabalayan ve kendini geliştiren firmamız, özel hizmetleri ile bu sektörün en zirvesindeki yerini almıştır.

Erzincan hizmet, insanların harita mühendislik ihtiyacın en iyi şekilde cevap olmakta ve tüm sorumluluklarını yerine getirmektedir. Firmamız, halı hazır harita yapımı, parsel ölçümü, arsa ölçümü, kat mülkiyeti alma, yol projeleri yapma, imar barışı işlemleri, tapu işlemleri, kontur gabari işlemleri gibi bir ok hizmet sunmaktadır. Yaptığı her işte kalitesini ve güvenilirliği on plana çıkaran firmamız, kurulduğu günden bu yana başarıya imzasını atmıştır.

İnsanların gönül rahatlığı ile gelip hizmet alabileceği ilk ve tek firma olarak bizler, bu sektörün en uygun fiyata hizmet veren tek firması seçildik. Yedi yirmi dört saat hizmetinizde olan firmamız, müşterilerine en uygun fiyata en başarılı hizmeti sunmayı esas almaktadır. Eşi benzeri olmayan hizmetimizden faydalanmak için bizler ile iletişime geçip randevu alabilirsiniz. Yoğunluktan etkilenmemek için lütfen arayarak randevu oluşturunuz. Yedi yirmi dört saat kaliteli ve güvenilir hizmet sunan firmamız, müşterisini memnun bırakmanın gururunu yaşamaktadır. Sizler ile var olduk ve sizler ile bugünlere geldik.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR