• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Es&ay Cafe ( Waffle & Kumpir ) Saray Bosna Börekçisi

Adres :

Köprübaşı Mah. Süleyman Binek Cad. No: 7/b Sakarya » Serdivan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ersan Yılmaz

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (541) 136 54 54

Whatsapp 2:

0 (534) 491 50 00

Sakarya Serdivan’da birmilyonnokta.com üyesi olarak çalışmalarına devam eden Es&ay Cafe ( Waffle & Kumpir ) Saray Bosna Börekçisi eşsiz lezzetler arayanların adresidir. İşletme olarak uzun yıllar önce bölgemizde eşi benzeri olmayan bir konsept oluşturma gayesiyle yola çıktık. Kısa sürede farkımızı ortaya koyarak büyük bir farkındalık yarattık ve Serdivan’ın en çok tercih edilen ve en fazla tavsiye edilen yeme, içme ve eğlence mekânı haline geldik. Yine de başarılarımızla yetinmiyor, hep daha iyisi, hep daha lezzetlisi için çalışıyoruz.

Sakarya pasta ve pastane sektörünün öncülerinden birisi olarak kalitenin temel ilke olması gerektiğini düşünüyoruz. Bu vesileyle işletmemize en seçkin markaları, sertifikalı, güvenilir, lezzetli ve sağlıklı malzemeleri dahil ediyoruz. Güvenle muhafaza ettiğimiz malzemelerimizi seçkin ustalarımızla buluşturuyoruz. Ustalarımızın özel tarifleriyle ortaya eşsiz menüler çıkarmalarını sağlıyoruz.

Onlarca farklı menü ile herkese ve her damak zevkine hitap edebilmeyi hedefliyoruz. Ürünlerimizin tamamının özel tatlara sahip olmasına ve başka hiçbir yerde bulup tadamayacağınız zenginlikte olmasını sağlıyoruz. Bu kapsamda onlarca farklı börek çeşidini her gün taptaze şekilde hazır ediyoruz. Simit poğaça satışı, patatesli börek, tavuklu pilav, Boşnak mantısı, ıspanaklı börek, kıymalı börek ve çok daha fazlasıyla öne çıkıyoruz. Toplu börek siparişlerinizi karşılıyor, alo paket börek siparişi ile evlere ve işyerlerine de siparişlerinizi iletiyoruz. Lezzet genişliğimizi, kalitemizi, tazeliğimizi aynı zamanda uygun fiyat avantajlarıyla taçlandırıyoruz.

ER&BU Cafe Restaurant

Adres:Cebeci Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No:74/a Hamdıra/KOCAELİ

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR