• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Esenyurt My Dent Diş Poliklniği

Adres :

Hacı Bayram Veli Cad. Yeşilkent Mah.no: 2/4 Kat : 1iç Kapı No: 3 İstanbul » Esenyurt

Sektör :

Yetkili Kişi :

Burak Yeşilova

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (501) 298 15 98

İstanbul Esenyurt’ta birmilyonnokta.com üyesi olarak hizmet veren Esenyurt My Dent Diş Polikliniği sağlığına değer verenlerin vazgeçilmezidir. Ağız ve diş sağlığı en önemli sağlık alanlarından birisi olup hem yaşam konforu hem de estetik açısından hayati öneme sahiptir.

İnsan için sağlık her şeyden önemlidir. Ancak bunun farkına çoğu kez sağlığımızı kaybettikten sonra varırız. Oysa erken teşhis ve tedavi birçok sorunun daha hızlı ve daha rahat atlatılmasına yardımcı olur. Bu açıdan ağız ve diş sağlığına azami dikkat edilmeli, düzenli olarak uzman hekimlere muayene olunmalı, herhangi bir problemle karşılaşılması halinde çok acil şekilde randevu alınmalıdır.

Ağız ve diş sağlığıyla alakalı çok geniş bir alan mevcuttur. Ekseriyetle dişlerle alakalı olan sorunlar yaşa ve cinsiyete göre değişebilmekte, dişler çeşitli gerekçelerle zarar görebilmektedir. Bu durumda mutlaka uzman doktorlara muayene olunmalı, sorunların üstesinden en hızlı şekilde gelinmeye çalışılmalıdır.

İstanbul sağlık sektörünün öncülerinden birisi olarak kliniğimizde her türlü ağız ve diş sorununun çözümünde yardımcı oluyoruz. Çürük diş tedavisi, diş kaplama, acil diş çekimi, 20’Lik diş çekimi, diş beyazlatma, diş kanal tedavisi, implant diş tedavisi ve çok daha fazlasını yapıyoruz. Alanında eğitimlerini tamamlamış, deneyim sahibi, güler yüzlü ve özverili bir ekiple çalışıyor, hasta memnuniyetini ve sağlığını her şeyin üstünde tutuyoruz. En modern sağlık gereçleri ve en yeni tedavi yöntemleriyle öne çıkıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR