• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Es'fit Aktif Yaşam Merkezi

Adres :

Hadımköy Mah. Şebeke Cad. No: 4 Kat: 1 Daire: 7 İstanbul » Arnavutköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Esra Yaşin Güraras

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (505) 501 98 17

Birmilyonnokta.com ailesinin yeni üyesi Es‘fit Aktif Yaşam Merkezi. Sağlıklı yaşam hepimizin hakkı ve sağlığımız olmadan uzun süre yaşamamız imkânsızdır. Günümüzde yiyeceklerin doğallığını kaybetmesi ve doğanın da büyük zararlar görmesinden kaynaklı yaşam eskisi gibi kaliteli değildir. Beslenme şeklimiz ve doğadan aldığımız enerji eskiye nazaran çok alt seviyelerde yer almaktadır.

İstanbul danışmanlık, toplumun tüm bireylerine ayırt etmeksizin kaliteli bir hizmet sunmaktadır. İşini son derece hassas yapan firmamız, her gün yeni sağlık problemleri ve yeni bireyler ile tanışmakta, beraber sağlıklı yaşama adım atmaktadır. Zayıflamaktan veya kilolu olmaktan şikâyetçi olanlar doğru adrestesiniz. Firmamız sağlıklı bir şekilde zayıflama ve kilo alma konusunda son derece iyi bir danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Bununla beraber sizlere eşsiz bitkisel ürünlerini de takdim eden firmamız, bitkisel yöntemlerle sağlıklı yaşam sisteminizi oturtmaktadır.

Herbalife bitkisel ürünleri ile cilt sorunu yaşayan bireyler için de son derece büyük çözümlerimiz mevcuttur. Ürünlerimizi sizlere anlattığımız şekilde düzenli kullandığınız takdirde yüzde yüz olumlu sonuç alacağınızın garantisini de vermekteyiz. Hesap verebilirlik konusunda son derece şeffaf ve güvenilir olan firmamız, yoğun bir müşteri kitlesine sahiptir.

Toplumdaki sağlık sorunlarını tespit edip bu sorunlar odağında ürettiğimiz bitkisel ürünler ile sorunları ortadan kaldırmaya ve yok etmeye geliyoruz. Sağlıklı yaşam için geç kalmayın ve hemen bizleri arayarak detaylı bilgi alın. Sağlık hepimizin önceliği olmalı ve sağlık olmadan hiçbir şeyin değerinin olmadığını tekrar hatırlamalıyız. Sizlerin sağlığı ve geleceği için canla başla çalışmaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR