• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Esila Elektrik

Adres :

Fırın Sokak No: 10 Kartepe Kocaeli Kocaeli » Kartepe

Sektör :

Yetkili Kişi :

Halil İbrahim Arıcan

E-Posta Adresi :

esilaelektrik713@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (536) 767 66 96

Whatsapp 2:

0 (536) 767 66 96

Kocaeli elektrik elektronik alanında hizmet aldığınız firmalar sayesinde sayısız avantajlara ve dezavantajlara sahip olabilirsiniz. Kimi tercih ettiğiniz sizin için çok önemli. Hayatınızın her anında olan ve fazlasıyla kolaylık sağlayan elektrik, hayati tehlike de taşımaktadır. İşini bilen, aksatmayan, müşterileri ile ilişkisi kuvvetli ustalar tercih etmeniz, sizlerin hayatını kurtaracaktır. Esila Elektrik olarak size bu kaliteli hizmeti vermek için yıllardır buradayız.

Bizler, şehrimizde istediğiniz adrese gelerek elektrik tesisatı döşemesi ve tesisatta onarım yapıyoruz. Elektrikten kaynaklı çıkan sorunlarınıza en sağlıklı ve hızlı çözümleri bularak hizmetimize devam ediyoruz. İşlerini tam yapmayan firmalar hem sizin zamanınızı çalıyor hem de sizi mağdur bırakıyor. Oysaki biz, işimizi aksatmadan, sizlere verdiğimiz vakitte en kaliteli ve güvenli çalışmalar yaparak zamanınızdan tasarruf sağlıyoruz. Esila Elektrik ekibi olarak yılların kazandırdığı tecrübe ve bilgimizle hizmet veriyoruz.

Müşterilerimizin bizi tercih etmesi ve memnuniyeti, bu sektörde ne kadar iyi ve başarılı olduğumuzun kanıtıdır. Birlikte çalıştığımız ekibimiz, elektrik alanında eğitimini almış, işini severek yapan, müşterilerine karşı güler yüzlü ve saygısını koruyan, takım çalışmalarına uyum sağlayan iş arkadaşlarından oluşmaktadır. Sizlere kaliteli hizmet verirken maddi olarak da sizi düşünüyoruz. Müşterilerimizin işleri hallolsun, bizden aldıkları hizmet kaliteli olsun, zamanlarından tasarruf etsinler ve maddi zorluğa girmesinler diye uygun fiyatla çalışmalar yapmaktayız. Müşterilerimizin güvenini sarsmadan her zaman en iyi hizmeti biz vereceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR