• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Eskişehir Meze Evi

Adres :

Hoşnudiye Mah. Mustafa Kemal Atatürk Cad. No: 188/c Eskişehir » Tepebaşı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Haldun Bayrak

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

eskisehirmezeevi@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (552) 826 53 26

Lezzetin durağı Eskişehir Meze Evi birmilyonnokta.com üyesidir. Her daim sizleri lezzetlerimizle buluşturmanın gayreti içinde olduk. Yıllardır sizlerin hizmetinde olan bir lezzet durağı olarak emin adımlarla yolumuza devam ediyoruz. Ticari kaygıdan uzak müşteri memnuniyetini ilke edinmiş bir firma olarak nitelikli hizmetlerimizi sizlerle buluşturuyoruz. En hijyenik koşullarda kaliteli malzemeler kullanılarak usta ellerden sizlerin istifadesine sunduğumuz mezelerimiz her damak tadına hitap eden çeşitlilikte ve lezzettedir. Sağlıklı ve lezzetli mezelerimizi sizlerle buluşturuyoruz.

Eskişehir yeme içme ve eğlence olarak sizlerin talep ve beklentilerine cevap veriyoruz. Lezzetlerimizle hayatınızdaki önemli bir boşluğu dolduruyoruz. Kurulduğumuz ilk günden beri hizmetlerimizi geliştirerek yenilikçi bir anlayışla sizlere hizmetlerimizi ulaştırıyoruz. Hitap ettiğimiz geniş müşteri kitlesiyle verdiğimiz hizmetlerin kalitesini tescilliyoruz. Bildiğinizden çok daha fazla ülkemizin dört bir yanından mezelerimizi en lezzetli haliyle sizlerin istifadesine sunuyoruz. Meze evi olarak mezeye dair bildiğiniz her lezzeti burada bulabilirsiniz.

Sizlere nezih mekanımızda tadı damağınızda kalacak lezzetler sunuyoruz. Arnavut ciğeri, beyin söğüş, borani, haydari, yaprak sarma, deniz börülcesi ve daha pek çok lezzetli mezeyi sizlerle buluşturuyoruz. Sizlere lezzetlerimizi ulaştırmak adına alo paket siparişi ile çalışıyoruz. Siparişlerinizi ivedilikle sizlere ulaştırıyoruz. Sizlere bu lezzetleri makul fiyatlarla sunarak aradaki engelleri kaldırıyoruz. Yapmanız gereken tek şey iletişim numaralarından bizlere ulaşmaktır. Soğuk veya sıcak pek çok meze çeşitlerimizle vazgeçilmez bir lezzet durağı olarak şehrimizde hizmet vermekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR