• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Eskişehir Serhat Aras Emlak

Adres :

Esentepe Mah. Eğitimciler Cad. No: 176 / B Eskişehir » Tepebaşı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Harun Kaya

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (532) 492 54 45

Whatsapp 2:

0 (545) 975 61 58

birmilyonnokta.com üyesi Eskişehir Serhat Aras Emlak olarak sektörde en çok tercih edilen firmalardan biriyiz. Eskişehir bölgeler arasında transit bir il olduğu için nüfus bakımından sürekli büyümektedir. Bu durum konut sektörünü de oldukça hareketli bir hale sokmaktadır. Bu hareketlilikte güvenilir bir emlak firması bulmak son derece önemlidir. Biz Eskişehir Serhat Aras Emlak olarak bölgede başta gelen firmalardan biriyiz. Güvenilir ve profesyonel bir hizmet sunduğumuz için müşterilerimizin memnuniyet oranı çok yüksektir. Hem kiralık hem de satılık yapılarda ilk başvurulan emlak şirketiyiz. Bölgede yer alan yeni veya eski tüm yapılarla mahallelere hakimiz. Firma olarak hizmet verdiğimiz çevreyi iyi tanımaktayız.

Eskişehir emlak sektöründe her türlü ihtiyaca yönelik ilanlarımız mevcuttur. Aramakta olduğunuz her ebatta evi sizlere sunduğumuz ilanlar içinden seçebilirsiniz. Hem oda sayısı hem de evin niteliği konusunda sayısız seçenek sunmaktayız. Kaliteli ve güler yüzlü hizmetimiz sayesinde devamlı olarak tercih edilmekteyiz. Sürekli artış gösteren bir müşteri sayısına hitap ediyoruz ve bunu yaparken piyasaya olan hakimiyetimizi koruyoruz.

Hem satış alanında hem de alış alanında bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ev ve dükkân kiralama konusunda önde gelen emlak firmalarından biriyiz. Ayrıca yalnızca konut ve yapı değil arsa arazi için de bizimle çalışabilirsiniz. Bölgemizde yer alan birçok mahalle ve meskende ilanlara sahibiz. İlanlarımız sürekli güncel tutulmakta ve olabilecek en makul fiyatlandırma yapılmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR