• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Esnaf Lokantası Mahmut Usta

Adres :

876 Sok No: 45 Kemeraltı Kızlarağası Kemeraltı Mah.hisarönü Konak /izmir İzmir » Konak

Sektör :

Yetkili Kişi :

Cahide Öztaşdelen

E-Posta Adresi :

sema_izmirlee@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (530) 645 37 78

Her şehirde çarşılarda esnafın gündelik yemek ihtiyacını karşılamak için hizmet veren esnaf lokantaları yer almaktadır. Esnaf lokantaları, her gün değişik sebze, meyve, bakliyat, et ve tavuk gibi malzemeler ile özel yemek tarifleri hazırlar, uygun fiyat ve hızlı servis ile tüketim imkanı sağlar. Çevre noktada bulunan esnaflar, bu restoran işletmeleri üzerinde hem yerinde tüketim hem de paket servis ile lezzetli bir tüketim sağlayabilir. Örneğin, uzun yıllardır İzmir'in Konak ilçesinde hizmet veren Esnaf Lokantası Mahmut Usta sayesinde bu hizmet standardı kaliteyle sürdürülmektedir.

Esnaf Lokantası Mahmut Usta olarak İzmir restaurant sektörü içerisindeki en nezih ve lezzetli işletmelerden biri olmamız sayesinde yıllardır tercih ediliyoruz. Her gün özenle seçilen taze sebzeler, et ve tavuk ürünleri, bakliyatlar birçok malzeme ile onlarca farklı ürün ve lezzet hazırlıyoruz. Bölgemizin kültürüne uyan bir şekilde sağlıklı malzemeler ile ve yöresel tarifler sayesinde hazırlanan yemeklerimiz arasında bilinen ve yeni lezzetler ile geniş bir seçenek sunuyoruz. Bu sayede istediğiniz her gün farklı lezzetleri deneyerek, işletmemizde sabah kahvaltısı, öğlen yemekleri ve akşam yemekleri için lezzetli bir sofra bulabiliyorsunuz.

Firmamız merkezi bir noktada olduğu için İzmir'in her bölgesine ulaşan bir servis yapısıyla hizmet verebilmektedir. Yine de sıcak tüketim ve yerinde lezzete ulaşmak amacıyla işletmemizde sunulan tariflerimiz daha özel bir keyif oluşturmaktadır. Uygun fiyat, sağlıklı sunum ve geniş seçenekler ile 365 gün restoranımızda hizmet alabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR