• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Esra Ticaret

Adres :

Atatürk Mah. 31043 Sok. Cingöz Apt Altı No: 18 Mersin » Mezitli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Recep Çetinkaya

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (506) 324 47 66

Mersin alışveriş sektöründe en önemli konulardan biri müşteri ve firma arasındaki güven duygusudur. Alışveriş yapan insanlar öncelikle güvenliği firmaları tercih eder. Güven, bu sektörün olmazsa olmaz parçasıdır. Esra Ticaret olarak bizler de değerli müşterilerimizle aramızda güçlü bir güven bağı oluşturduk. Hizmet verdiğimiz sektörde kalite standartları içerisinde çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz ve %100’e yakın müşteri memnuniyeti ile başarı basamaklarını çıkıyoruz.

Su, hayatımızın en önemli parçasıdır. Her evde mutlaka musluk vardır. Fakat musluktan akan su her zaman içilir özellikte değildir. Çeşitli sebeplerden dolayı musluk suları içilebilir özelliğini kaybetmiştir. Suların düzenli olarak ilaçlanması, çevre kirliliğinin suları kirletmesi gibi birçok neden bulunmaktadır. İnsanlar, kokusuz ve içilebilir su için hazır suları tercih etmektedir. Hazır sular ise genellikle yüksek fiyatlarla müşteriye sunulur. Biz, uygun fiyat aralığında su satışı yapmaktayız. Yarım litrelik sular, bir buçuk litrelik sular, iki buçuk litrelik sular, beş litrelik sular ve on dokuz litrelik sular adresinize teslim ediliyor. Suya ihtiyaç duyduğunuz zaman firmamızı arayarak adresinize su siparişi verebilirsiniz. Aynı zamanda toplu su alımlarınızı firmamızdan gerçekleştirebilirsiniz.

Esra Ticaret olarak tüp satışı yapıyoruz. Küçük boy, orta boy ve büyük boy tüpleri uygun fiyat aralığında sizlere sunuyoruz. Firmamıza gelerek tüp alabileceğiniz gibi bulunduğunuz adrese sipariş verebilirsiniz. Biz, kısa süre içerisinde siparişinizi adrese teslim edeceğiz. Ödemeyi nakit olarak ya da kartla yapabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR