• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Estee Bella Estetik & Güzellik Merkezi

Adres :

Atatürk Bulvarı İş Bankası Karşısı İnceler İş Merkezi Kat : 4 No : 7 Nevşehir » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Uzm.estetisyen Tuğba Battal

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (535) 404 81 50

Nevşehir merkezde birmilyonnokta.com üyesi olarak yoluna devam eden Estee Bella Estetik & Güzellik Merkezi kendine değer verenlerin, tarzını her zaman ortaya koymaktan mutluluk duyanların adresidir. Güzellik ve kişisel bakım her zaman olduğu gibi çağımızda da kadınların en temel ihtiyaçlarından ve en hassas noktalarındandır. Günümüzde bu alanda büyük değişimler olmakta, teknolojinin de olanaklarıyla birlikte çok daha ileri seviye uygulamalara sahip olunabilmektedir. Bunun için temel ihtiyacınız profesyonel bir güzellik merkezidir.

Nevşehir güzellik merkezi sektörünün öncülerinden birisi olarak bizler bütün misafirlerimizi hayallerinin ötesinde görünümlere ve sağlıklı bir bedene kavuşturmak için çalışıyoruz. Her biri marifetli, yetişmiş, eğitimli, deneyimli bir ekiple çalışıyoruz. Güler yüzlü personellerimizle birlikte en son trend güzellik uygulamalarından klasiklere kadar tamamını merkezimizde uygulayabiliyoruz. Üstelik bütün kişisel bakım ve güzellik uygulamalarını kişiye göre uyarlıyor, size en güzel olacak, cildinizin özelliklerine ve ihtiyacına göre hayata geçiriyoruz.

Kaliteden kesinlikle taviz vermediğimiz alanda güzellik sektörünün en iyi markalarıyla çalışıyoruz. Dünyanın en seçkin kişisel bakım markalarının en yeni ürünlerini uygulamalarımızda kullanıyor, güvenilir ürünlerle sağlığınıza zarar vermeden güzel ve bakımlı olmanızı sağlıyoruz. İpek kirpik uygulaması, kalıcı eyeliner uygulaması, protez tırnak uygulaması, G5 masajı uygulaması, lazer epilasyon uygulaması, dudak renklendirme, bölgesel incelme işlemleri ve çok daha fazlasını yapabiliyoruz. Bütün uygulamalarımızda bütçe dostu fiyat politikamızdan taviz vermiyor, ulaşılabilir olmaktan geri durmuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR