• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Estella Beauty Güzellik Merkezi

Adres :

Sandıklı Mahallesi Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi No: 86/ A ( Toki Alt Geçit Çıkışı ) Konya » Karapınar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Aybüke Öztaş - Sevim Öztaş

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (534) 828 64 87

Estella Beauty Güzellik Merkezi isimli kaliteli ve güvenilir hizmet sahibi değerli firmamız da birmilyonnokta.com üyesi olduğu gururla açıkladı. Konya ilimizde halk için canla başla çalışarak oldukça özel bir hizmet sunmaya çalışan değerli firmamız, müşteri memnuniyetine son derece önem vermekte ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışıp hizmet vermektedir. Her geçen gün biraz daha büyüyüp gelişen kaliteli firmamız, kendini sürekli olarak güncellemeyi de ihmal etmiyor. Her geçen gün biraz daha büyüyen firmamız hizmetlerine yenilerini de katarak geniş yelpazeli bir hizmet ağı oluşturmuş bulunmaktadır. Sunduğu kaliteli ve güvenilir hizmetten ötürü oldukça yoğun bir müşteri kitlesine sahip olan firmamız, oldukça yoğun çalışmaktadır.

Konya güzellik merkezi, ipek kirpik uygulaması, jel tırnak uygulaması, kalıcı makyaj uygulaması, dudak renklendirme işlemi, yüz maskesi ve masajı, gözenek sıkılaştırma işlemi, bölgesel zayıflama, saç bakımı, g5 masajı ve lazer epilasyon hizmetlerini sunmaktadır. Bu sektörün en uygun fiyata hizmet veren tek firması olarak firmamız, zirveye doğru büyük adımlarla ilerlemektedir. Dönemsel olarak şok kampanyalar ve büyük indirimler yapmakta olan firmamız müşterisinin hem takdirini hem de güvenini kazanmayı başarmış bulunmaktadır. Her bakımdan müşterisine uygun fiyata hizmet sunmak için çalışan firmamız, yedi yirmi dört saat aralıksız bir şekilde hizmetinizdedir.

Kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmakta olan değerli firmamız randevu sistemi ile müşteri kabul etmektedir. Bizleri arayarak ilk bakım randevunuzu anında oluşturabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Merhaba

Bayram Tatili nedeni ile firmamız bayram boyunca hizmet vermemektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
İstek ve arzularınızı [email protected] mail adresinden iletebilirsiniz.

İyi Bayramlar