• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Esterose

Adres :

Hacı Halil Mah. Atatürk Cad. Başaran Sitesi No: 26 Daire: 1 Kocaeli » Gebze

Sektör :

Yetkili Kişi :

Melek Makbule Çetin

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (507) 557 34 02

Esterose olarak bir hedefe odaklandık ve birmilyonnokta.com üyesi olarak bu odağı değiştirmemek adına sağlam temeller attık. Güzelliğin önemini daha da iyi kavramak ve kavratmak adına her türlü plan projeyi yaptık, yapıyoruz. Gereken her şeyin farkındayız ve bu farkındalığı sizlere yaşatmak adına ne gerekiyorsa yapmaktayız. Bize çok kolay bir şekilde ulaşabileceğinizi unutmayınız. Fikir ve görüşlerimizi istediğiniz an sizlere aktarabileceğimizi unutmayınız. Biz ise bu hizmetin faydalarını sizlere daha da iyi yansıtmak adına çizgimizi unut ayacağız, kalitemizi kaybetmeyeceğiz.

Kocaeli güzellik merkezi alanında ne yaptığımızı çok iyi biliyoruz. Oldukça bilinçli ve algılarımız açık bir şekilde güncelliğimizi kaybetmiyoruz, ilerliyoruz. Protez tırnak, kaş tasarım, bölgesel zayıflama, cilt leke tedavisi, manikür, pedikür gibi daha saymakla bitiremeyeceğimiz bu hizmetlerin faydası olduğu kadar güne daha mutlu başlamanızı sağlayan büyük etkileri de var. Bu etkileri yaşamak her zaman sizin ellerinizde.

Vücudumuzun değişen bir yapısı olduğu su götürmez bir gerçek. Bazen cildimizde istemediğimiz sorunlar yaşar, bazen ise tırnaklarımızda ve kaşlarımızda zamansal durumlardan dolayı yıpranmalar görebiliriz. Bunu görmemek için ya da ileriye dönük daha da büyük sorunlar yaşamamak için erken davranmanız sizin kârınıza olacaktır. Sorunları önceden tespit edip, rutin olarak bu kontrolleri yapmanız sizin için daha iyi olacaktır. Biz bunun için varız ve bu alanda yenilikçi bir turum sergilemek adına her zaman ne gerekiyorsa yapıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR