• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Et Zane Pişirim

Adres :

Yunus Emre Mahallesi İşler Caddesi No 50 Estel/midyat Mardin Mardin » Midyat(Estel)

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sadık Günay

E-Posta Adresi :

sadik___@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (544) 472 62 07

Whatsapp 2:

0 (546) 494 22 75

Whatsapp 3:

0 (544) 472 62 07

Etin lezzetini her yerde alamazsınız. Hangi etin kullanıldığı, tazeliği, pişirme şekli, yumuşaklığı ve sunumu lezzetli, güvenli ve sağlıklı etler yiyebilmek için önemlidir. Yerimizin yeni açılmasına rağmen, sizlerle Mardin’de çok beğeni topladık. Değerli müşterilerimizi bu lezzetlerle memnun edebilmek bizim görevimiz. Etimizin lezzeti, sofralarınıza getirdiğimiz sunum ve hizmetimizin iyi olması Mardin restaurant alanında en çok tercih edilenler arasına bizleri taşıdı.

Et Zane Pişirim ustaları olarak müşterilerimizin taleplerini yerine getirerek kilo ile et pişirimi yapıyoruz. Dilerseniz ekmek arası köfte, kebap dürüm, ciğer dürüm, tavuk şiş dürüm ve çubukta patatesi sofralarımızda yiyebilirsiniz. Dilerseniz de paket yaptırabilirsiniz. Ayrıca gelemeyecek müşterilerimiz için ev ve iş yerlerine ücretsiz servis hizmetimiz de mevcuttur.

Ekibimizin müşterilerle olan bağı, mutfakta ve hizmette olan titizliği sizlerin güvenini kazanmamıza yardımcı oldu. Çünkü biz, müşteri memnuniyetinin ne kadar önemli olduğunun farkındayız. İyi hizmet görebilmek sizin en doğal hakkınız. Bizler de ekip olarak sizlere en iyi hizmeti sunmak için lezzetimizden ödün vermeden bu sektörde daha da büyüyeceğiz. Sofralarınıza en güzel lezzetlerle geleceğiz.

Canınız her et istediğinde, kapısını gönül rahatlığıyla çalacağınız bir mekan var artık. Yedi gün yirmi dört saat müşterilerimiz için hizmetimiz tüm lezzetiyle devam ediyor. Kapımız sizlere daima açık. Et Zane Pişirim ekibi olarak sizleri de sofralarımızda görmek isteriz. Siz yoksanız soframız hala eksik demektir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR