• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Eteş Mühendislik Doğalgaz ve Isı Sistemleri

Adres :

Merkez Saray : Ayazpaşa Mah. Çerkezköy Cad. No: 79/a-1 Saray Tekirdağ -- Şube Vize : Devlet Mah. İzzettin Çarpar Cad. No: 6 Vize Kırklareli Tekirdağ » Saray

Sektör :

Yetkili Kişi :

Taner Eteş - Muzaffer Çengelli

E-Posta Adresi :

etestaner@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (542) 541 49 46

Whatsapp 2:

0 (536) 585 47 69

Günümüzde birçok yapıda ve özellikle de evlerde olmazsa olmaz konumuna gelen ısınma sistemleri artık kaçınılmaz bir ihtiyaç halini almış durumdadır. Tüketiciye birçok açıdan rahatlık sağlayan bu ısınma sistemleri doğru bir şekilde monte edilmediği sürece büyük tehlikelere yol açabilir. Doğru bir tesisat sonucunda ise bu sistemler sizlere ömür boyu son derece rahat ve sorunsuz bir şekilde ısınma imkanı sunacaktır. Biz Eteş Mühendislik Doğalgaz ve Isı Sistemleri ailesi olarak müşterimize bu hizmetleri sunuyoruz.

Tekirdağ tesisat sektöründe son derece bilindik ve aynı zamanda kaliteli uygulamalara imza atan bir işletme olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Büyük bir hassasiyet ve aynı zamanda detaylı analizler ile ilerlediğimiz projelerimizde her zaman önceliği profesyonelliğe bırakıyoruz. Bizi tercih eden müşterilerimize doğru ve kaliteli ürün sunmak adına son derece disiplinli bir şekilde çalışmalarımıza devam ediyoruz.

İşletmemiz Eteş Mühendislik Doğalgaz ve Isı Sistemleri sizlere her zaman doğru planlanmış ve kusursuz bir şekilde uygulaması sunulacak hizmetleri vermektedir. Bu amaç için öncelikle alan ve mekan keşfi yaparak en doğru projeyi çiziyoruz. Sonrasında ise kusursuz bir biçimde ölçüsü alınmış ısınma sistemlerini monte etme işlemini gerçekleştiriyoruz.

İşletmemiz her zaman verimli ve kaliteli projelere imza atabilmek için var gücüyle çalışmalarını sürdürmektedir. Firma olarak öncelikli hedefimiz ise, sektörde varlığımızı sürdürdüğümüz alanda yaptığımız çalışmalar sayesinde diğer firmalara bir örnek oluşturmaktır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR