• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Etimesgut Gündüz Elektrikçi

Adres :

Ahimesut Mh.2206 Cd.17/16 Etimesgut/ankara Ankara » Etimesgut

Sektör :

Yetkili Kişi :

Celal Gündüz

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

celal06ankara@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (505) 253 81 40

Elektrik icadından bu yana yaşam alanlarının vazgeçilmezi olmuş, adeta hayatın temelini oluşturmuştur. Elektriğin girdiği her alanda yüzlerce elektronik cihaz ortaya çıkmış ve sadece aydınlatmada kullanılmaktan çok daha ötelere geçmiştir. Bunun için ilk olarak mekanların elektrik tesisatlarıyla donatılması, ardından da ortaya çıkacak arızalara çok hızlı biçimde müdahale edilmesi gerekir. Ayrıca elektrik işlerinde kesinlikle profesyonel kişilerden destek alınması gerekir. Çünkü elektrik, en küçük bir hatayı kabul etmez ve geçmişten günümüze elektrik kaynaklı pek çok ölüm gerçekleşmiştir. Ankara Etimesgut’ta faaliyet gösteren Etimesgut Gündüz Elektrikçi olarak bizler uzun yıllardır profesyonel çözümlerin adresi konumunda bulunuyor, üst düzey çözümler üretiyoruz.

Ankara elektrik elektronik sektörünün lider firmalarından birisi olarak kesinlikle kaliteden taviz vermiyoruz. Bu yüzden öncelikle personel kalitemizi en üst seviyede tutuyor, her biri alanında eğitimli, deneyim sahibi, tecrübeli, işini severek yapan, kendini geliştirmekten geri durmayan bir ekiple çalışıyoruz. Birbiriyle uyum içinde çalışan ekibimiz dinamik yapıları ile kendilerini sürekli geliştirmekte, en yeni ürünlerden, sistemlerden haberdar olarak her birinin bölgemizdeki en hızlı uygulayıcısı olmayı başarmaktadırlar.

Firmamız elektriğe dair çok geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktadır. Uygulamalarımızda kaliteden kesinlikle taviz vermeyerek her zaman birinci sınıf malzemeler kullanıyoruz. Elektrik tesisat döşeme, elektrik plan proje hazırlama, tesisat kurulumu, elektrik bakım onarım ve çok daha fazlasını yerine getiriyoruz. En yakın elektrik arıza servisi olarak 7/24 hizmet veriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR