• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Etioks Ankara

Adres :

Kızılırmak Mah. 1071 Plaza 1443. Cad. No: 25 A Blok Kat: 22 Daire No: 153 Ankara » Çankaya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Osman İpekci

E-Posta Adresi :

ankaraetioks@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (530) 384 65 71

Etioks Ankara olarak vücuduna önem veren bir insanın kendinde oluşan değişimleri görmesini istiyoruz ve birmilyonnokta.com üyesi olarak bunu sağlama noktasında gerekli hizmetleri en hızlı şekilde sunuyoruz. Bu düzeni sağlamak için bazen mide küçültme ya da buna benzer işlemler de yapılabiliyor. Bunları sizin talepleri doğrultusunda yapıyor ve sonuçlarını hep beraber gözlemliyoruz. Sürecin her anında yanınızda bulunuyor, ilgi ve alakamızı kesinlikle kesmiyoruz. Onun için bunu sizlere hemen kanıtlamak istiyoruz.

Ankara danışmanlık sektöründe dikkat edilmesi gereken şeylerden birisi, işimizi bir disiplin çerçevesinde gerçekleştirmektir. Sizlere bu disiplini de sağlayarak ilerlediğimizde daha hızlı sonuçlar almaya başlıyorsunuz. Bunu görmeniz daha da istekli bir hale büründürecektir sizi. Dolayısıyla gerekli tecrübelere ulaşan bir ekip olarak bu gibi noktalarda ileriye dönük kesine yakın tespitler yapıyor ve ona göre ilerliyoruz. Dolayısıyla işimizin merkezinde her zaman sizler varsınız ve olmaya devam edeceksiniz.

Bazı konularda sizlerin oldukça bilinçli olmanız büyük önem taşıyor. Mesela hizmet aldığınız yerlerin geçmişine ve yaptığı işlere dönük ufak araştırmalar yapmanız sizlerin yararına olacaktır. Buna dikkat ettiğinizde içinizin daha rahat olduğunu görecek ve daha güvenli bir hizmeti almaya başlayacaksınız. Çünkü bu hizmeti alan kişiler belli bir zaman zarfında bizimle iletişim halinde oluyorsunuz ve irtibatı koparmıyoruz. Bu süreç içerisinde zaman uzayabildiği için işimizin samimiyeti daha da önem kazanmış oluyor ve biz de tam olarak bunu sağlıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR