• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Etioks Gaziantep

Adres :

Mücahitler Mah. 52059. Sok. Basmacı Vakıf İş Merkezi Kat: 4 No: 402 Gaziantep » Şehitkamil

Sektör :

Yetkili Kişi :

Nazlı Nur Yalnız

E-Posta Adresi :

nazzz.ylnz@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (505) 692 93 87

Etioks Gaziantep olarak verdiğimiz hizmet daha fit bir görünümün destekçisi olmamızı sağlıyor ve birmilyonnokta.com üyesi olarak bunu artan bir kalite çerçevesinde sunuyor. Çağımızın sıkıntılarından birisi de kilo problemidir. İnsanlar kilo vermek veya almak için zararlı yollara başvururlar. Bu yolda psikolojik olarak ve fizyolojik olarak kendilerine zarar verirler. Sağlıklı kilo almak veya vermek için bu yollara ihtiyaç yok. Alanında eğitim almış kişiler, insanların sağlıklı bir şekilde kilo hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olurlar. Yaşınıza, cinsiyetinize, kan grubunuza özel hazırlanan listelere göre beslenmek, istediğiniz kiloya ulaşmanızda başarı sağlayacaktır.

Beslenmenin yanında spor yapmak, sizi istediğiniz kiloya daha da çabucak ulaştıracaktır. Sadece kilo vermek ya da almak için de tercih edilmez diyetisyenler. Kilosunu korumak isteyenler, sağlıklı beslenmek isteyenler de tercih eder. Sağlıklı beslenmek, kişisel gelişiminiz için önemlidir. Bu nedenle yediğimiz yemeklere de dikkat etmemiz gereklidir. Besinlerin ne sıklıkla yenileceği, aynı anda hangi besinlerin tüketilip, tüketilemeyeceği gibi sorular kafamızı karıştırsa da diyetisyenler bu konu da yardımcı olurlar.

Gaziantep danışmanlık alanında bilgisiz hareket etmek ve bu bilincin gereklerini yerine getirmemek konusunda sizleri uyarmak isteriz. Kilo vermek için kendinizce uyguladığınız yöntemler sizi daha da şişmanlatabilir. Bu sağlıksız yöntemler yerine işini bilen insanlara güvenmeliyiz. Böylelikle hedeflediğimiz ve istediğimiz kiloya sağlıklı ve hızlı bir şekilde güvenle ulaşabiliriz. Geriye tek bir adım kalıyor, diyetisyenlere teşekkür etmek.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR