• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Etki Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi

Adres :

Cumhuriyet Mahallesi Karanfil Sokak No: 45 İstanbul » Küçükçekmece

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yılmaz Özalp

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (530) 773 05 26

Etki Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi birmilyonnokta.com un üyesidir. Firmamızda siz değerli müşterilerimiz için pek çok farklı alanda eğitim ve danışmanlık hizmeti sunmaktayız. Zihinsel engelli eğitimi, otizm eğitimi, konuşma terapileri, duyu bütünleme eğitimleri ve öğrenme güçlüğü terapileri müşterilerimizin yoğun olarak ilgi gösterdikleri hizmetlerimiz arasındadır. Kurumumuzda psikolojik danışmanlık hizmeti de müşterilerimize sunulmaktadır. Merkezimize başvuran ailelerimizden eğitimi alacak olan çocuklarımız için onları tanıma adına birtakım test ve tetkikler istenir. Daha sonra da bu testlere uygun tedavi yöntemlerine aile ve uzmanlarımız tarafından karar verilir.

Kurumumuzun amacı bedensel ya da zihinsel anlamda çeşitli sorunlar yaşayan çocuklarımızı bir takım tedavi ve terapilerle toplum hayatına hazırlamak, kendilerine yetmeleri konusunda onlara destek vermektir. İstanbul eğitim sektörü içinde özel eğitim ve iyileştirme merkezleri sürekli artmaktadır. Kurumumuz kendini her zaman yenileyen, her tülü gelişmeyi takip eden, okullarından mezun olan uzman eğitimcilerden oluşmaktadır. Verdiğimiz hizmeti layıkıyla yerine getirebilmek için çalışanlarımız çok özenle seçilir, söz konusu eğitim olduğunda sabır, çocuk sevgisi, insan ilişkilerinin kuvvetli olması gibi özellikler gerekmektedir.

Firmamız uzun zamandır bu sektörde hizmet vermektedir. Çocuklarımıza katkı sağlamak ve faydalı olabilmek için her türlü teknolojik ve bilimsel gelişmeleri yakından takip etmek ve çocuklarımıza sunabilmek en temel görevimizdir. Bulunduğumuz yer itibariyle büyük bir alanda, temiz ve geniş sınıflarda çocuklarımıza eğitimlerimizi veriyoruz. Bizleri ziyaret edebilir ya da arayarak bilgi alabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR