• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ets Kuaför

Adres :

Işınlar Mah. Giriş Sok. No: 1 / B Ankara » Yenimahalle

Sektör :

Yetkili Kişi :

Eyüp Talha Sanay

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

talhasanay@icloud.com

Whatsapp 1:

0 (553) 221 38 07

Erkek kuaför hizmetleri alanında çığır açan Ets Kuaför firmamız, kendi sektöründe önder çalışmaları ile tanınmakta ve pek değerli müşterilerine de bu doğrultuda hizmet vermektedir. Ets Kuaför olarak, Ankara Yenimahalle erkek kuaför şubemizle siz çok kıymetli müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyor ve sunmuş olduğumuz nitelikli hizmet standartlarından kesinlikle ayrılmıyoruz. Erkek saç sakal tıraş işlemleri alanında mükemmel bir şekilde performans gösteren kuaför ekibini de bünyesinde barındıran firmamız, alanında tecrübeli bireylerle çalışmaya büyük özen göstermektedir.

Çeşitli saç tasarım işlerinden damat tıraşına, saç kesim uygulamalarından sakal kesimine kadar oldukça geniş ve zengin bir hizmet skalası ile çalışmalarına devam eden Ets Kuaför markamız, kendi marka değerini çok daha yüksek seviyelere çıkarmak adına üstün çaba sarf etmekte ve alanında örnek firma imajı teşkil etmektedir. Genel müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarına devam eden markamız kendi sektöründe dev firma olmak adına üstün çaba sarf etmektedir.

Pek değerli müşterilerinin kişisel duygu ve düşüncelerine de çok önem veren Ets Kuaför işletmemiz, alanında deneyim sahibi ekip kadrosu ile hizmetlerine devam etmekte ve kendi kulvarından en üst seviyelere oynamaya devam etmektedir. Erkek kuaför ve saç tasarım sektöründe devrim hizmetleri ile tanınan markamız, pek değerli Ankara ilimizin güzide Yenimahalle ilçesi içerisindeki şubesi ile siz çok kıymetli müşterilerine kesintisiz bir şekilde hizmet vermeye devam etmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR