• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Euromat Print

Adres :

İkitelli Osb Mah. Giyim Sanatkarları Sitesi 5a-6a Blok Depo Katı No: 315 İstanbul » Başakşehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Polat

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

info@euromatprint.com

Whatsapp 1:

0 (541) 725 20 06

İstanbul Başakşehir’de hizmet veren Euromat Print birmilyonnokta.com üyesi işyerlerinden birisidir. Günümüzde hangi sektörde faaliyet gösterirseniz gösterin güçlü bir rekabet sizleri bekliyor. Bu yüzden de reklam çalışmaları azami önem arz ediyor. Reklam çalışmalarınınsa mutlaka işletmeye özel yapılması gerekiyor. Her işletmenin hedef kitlesi, hedef kitlenin bulunduğu mecra ya da ürün, hizmet detayları farklı olduğu için başarıya ulaştıracak reklamların özgün olması icap ediyor.

İstanbul reklam sektörünün en çok tercih edilen işletmelerinden birisi olarak bizler yıllardır müşterilerimizin her türlü reklam talebini karşılıyor, kişiye özel reklam tasarımları ve baskıları yaparak her defasında beklentileri fazlasıyla karşılıyoruz. Aldığımız olumlu geri dönüşlerle hep daha iyisini, hep daha fazlasını yapmak için aralıksız çalışıyoruz.

İşletme olarak yalnızca reklam çalışmalarında değil, diğer bütün baskı ve matbaa çözümlerinde de yardımcı oluyoruz. Her türlü materyalin basılı hale getirilmesi için en modern teknolojilere sahip makineleri kullanıyoruz. Gelişmiş altyapımızla birlikte en kaliteli baskıları, istenen bütün boyutlarda gerçekleştirebiliyoruz.

Bütün ihtiyaçlara çözüm üretmek adına kendimizi her geçen gün geliştiriyor, sektördeki en son gelişmelerden haberdar olduğumuz gibi en kısa sürede portföyümüze dahil etmeyi de başarıyoruz. Bu kapsamda takvim baskısı, promosyon ürünleri baskısı, magnet baskı, kartvizit baskı, kitap basımı, broşür baskımı, etiket basımı ve çok daha fazlasını en kaliteli, en hızlı şekilde hayata geçiriyor, bütçe dostu fiyatlarımızla fark yaratıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler