• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ev Tadında

Adres :

Bahçeşehir Pazartürk Fuar Alanı 13 Sokak Başakşehir İstanbul » Esenler

Sektör :

Yetkili Kişi :

Emine Acar

E-Posta Adresi :

ozgunbilgekeskin@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (537) 840 60 56

Whatsapp 2:

0 (537) 840 60 56

Whatsapp 3:

0 (537) 712 27 30

En güzel ev yemeklerini sizler için yapan işletmemiz geniş ve ferah restoranında sizlere ağırlamakta ve zengin menüsü ile sizlere hizmet sunmaktadır. Alanında uzman ve deneyimli olan firmamız en lezzetli ev yemeklerini sizler için yapmaktadır. Her zaman sağlığa uygun şartlar altında sizler için büyük bir ekip ile çalışılan mutfağımızda en lezzetli ev yemeklerini üretmekteyiz.

Oldukça geniş olan salonumuzda sizlere ferah bir şekilde yemeklerimizden tatma olanağı sunmakta ve sevdikleriniz ile keyifli zaman geçirme şansı vermekteyiz. Geniş menümüz içerisinde ev yemeklerinin en güzel örneklerini bulmanız mümkündür. Bu konuda oldukça başarılı şekilde sizler için çalışmalar yürüten restoranımız sürekli olarak hizmet kalitesini geliştirmektedir.

İstanbul ev yemekleri alanında en lezzetli yemekleri sizler için yapan restoranımızda ev ve işyerleriniz için servislerimizde bulunmaktadır. Misafir ağırlayacağınız günlerde sizler için en güzel ev yemeklerini yapmaktayız. Oldukça geniş çeşitlerimiz içerisinde damak tadınıza en uygun olanları tercih edebilir ve bu lezzetli yemeklerimizi tadabilirsiniz. İş yerlerinizde de bu güzel lezzetlerimizden tadarak öğle yemeklerinizi yemeniz mümkün olacaktır.

Hizmete geçtiği ilk günden itibaren her zaman sizler için en lezzetli yemekleri yapmaya çalışan restoranımız hijyene oldukça önem veren çalışma disiplini ile sizlere başarılı hizmetler sunmaktadır. Sağlığınızı ön planda tutarak memnuniyetinizi kazanmak için çalışmalarımızı şekillendirmekteyiz. Bu çalışma disiplinimiz ile sizlerden övgü alarak ve ilgi görerek çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR