• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Eva Pilates Studio

Adres :

Fatih Mahallesi Arasta Sokak Fatih Konakları Arı 10 Apt. Zemin Kat Edirne » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Gül Varol

E-Posta Adresi :

gulvrl0209@gmail.com

Salonumuz; Edirne spor sektöründe pilates solunu olarak hizmet vermek amacı ile kurulmuştur. Kuruluş amacımız alanında eğitimli antrenör kadromuz ile her yaş grubundan bayana hem egzersiz danışmalık hizmeti sunmak hem de bayanların günlük spor ihtiyacını karşılayarak sporu yaşamın bir parçası haline getirmektir. Böylelikle hem fiziksel hem de zihinsel olarak güçlenmelerine katkı sağlayarak gerginliği azaltmaya ve depresyonu yenmeye yardımcı olmaktır. Pilates salonumuz bölgenin sağlıklı yaşam adına en seçkin spor merkezlerinden biridir. Dolayısıyla en yeni teknolojiye sahip aletlerimiz ile üyelerimize en kaliteli hizmeti vermede öncü olmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

Pilates salonumuzda toplu olarak grup pilates dersleri verilmekle birlikte talep eden sporcularımız için birebir derslerimiz de uygulanmaktadır. Bununla birlikte hamile bayanlar için gebelik sırasında yapılabilecek en güvenli egzersiz olan hamile pilatesi dersleri de verilmektedir. Salonumuzun temel çalışma prensibi kişiye özel spor kartları ile ve antrenör eşliğinde spor yapma hizmeti vermektir.

Salonumuzda temizlik, titizlik ve hijyen konularına maksimum düzeyde itina gösterilmektedir. Her sporcumuza özel kişisel ihtiyaçlarını bırakabileceği dolaplar mevcuttur. Salonumuzda sporcularımızın sağlıkları ve konforları ön planda tutularak tüm beklenti ve ihtiyaçları en ince ayrıntısına kadar karşılanmaktadır. Salonumuza üyelik programlarımızdan yararlanarak üye olabilirsiniz.

Pilates salonumuzun hedefi hangi yaş grubunda olursa olsun tüm bayanlarımıza spor yapma alışkanlığı kazandırarak hem sosyal etkinlik alanları oluşturmak hem yaşam tarzlarında farkındalık yaratmak hem de vücudun genel sağlığına katkı sağlamaktır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR