• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Evrenkaya Yumurta

Adres :

Dumlupınar Mah. Yüzbaşı Agah Cad. No: 24 Afyonkarahisar » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yaşar Evrenkaya

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

evrenkayamehmet@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (539) 669 40 05

Afyonkarahisar alışveriş sektöründe hizmet veren Evrankaya Yumurta birmilyon.com üyesidir. Önemli bir protein kaynağı olan yumurta sağlıklı beslenmenin anahtar besinler arasında yer almaktadır. Hizmetlerimiz içerisinde günlük yumurta satışı, köy yumurta satışı, perakende yumurta satışı, toptan yumurta satışı, çiftlik yumurta satışımız yer almaktadır.

Gıda sektörünün ana bileşenlerinden biri olan yumurta hayatımızın merkezindedir. Başta gıda olmak üzere pek çok sektör içerisinde yumurtanın olmadığı düşünülemez. Sağlık açısından incelendiği zaman protein metabolizması için ihtiyaç duyulan önemli bileşenlerin vücuda alınması gerekmektedir.

Yumurta sabah kahvaltılarında farklı farklı şekillerde de pişirilmektedir. Herkesin damak tadı birbirinden ayrıdır. Ancak değişmeyen tek şey ise sofralara çok yakıştığıdır. Pasta, makarna gibi çoğu lezzetin içerisinde de yer almaktadır. Sizlerde eviniz için taze yumurta siparişi verebilirsiniz. Bunun dışında çeşitli sektörlere de toptan yumurta satışı ile de hizmetlerinize devam edebilirsiniz.

Günümüzde gıdalar üzerinde soru işaretleri bulunmaktadır. Köy yumurtası bu nedenden dolayı günümüzde ve gelecekte de çok değerli bir hazinedir. Sağlıklı yetişecek nesillerden olası sağlık problemlerinin de önüne geçilebilmesi için tüketilen besinlere dikkat edilmelidir.

Afyon’da yumurta alınacak yerler dendiği ilk akla gelen firmalar arasında yer almaktayız. Çünkü sizleri profesyonel bir hizmet ile buluşturmaktayız ve buluşturmaya da devam edeceğiz. Daha fazla bilgi almak ve aklınıza takılan soruları sormak için bizim ile iletişime geçin. Sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler