• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Express Servis

Adres :

Fatih Caddesi No: 179 Ankara » Keçiören

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Göker

E-Posta Adresi :

mehmetgoker123@icloud.com

Whatsapp 1:

0 (544) 202 06 19

Evimizdeki pek çok eşya günümüz şartlarında elektriğe ihtiyaç duymakta ve bu şekilde çalışmaktadır. Farklı alanlarda kaliteli hizmetler sayesinde, bu eşyaların kullanım ömrünü rahatlıkla uzatabilirsiniz. Biz Express Servis ailesi olarak, Ankara Keçiören’de verdiğimiz elektronik hizmeti sayesinde pek çok farklı kesimden müşterimize hitap etmeye devam ediyoruz. Elektronik dendiğinde aklınıza gelebilecek pek çok farklı ürünün satışını gerçekleştiriyor ve ilgili ürünlerle ilgili bakım onarım hizmetleri sunuyoruz.

Ankara elektronik sektöründe, her zaman yaptığı işler ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir işletme olarak anılıyoruz. Bu sayede farklı hizmetler için birçok müşteriye ulaşıyor ve ilgili hizmetleri kusursuz bir şekilde sunuyoruz. Alanında profesyonel ve deneyimli çalışma arkadaşlarımız sizlere her zaman doğru hizmeti sunmak için çalışıyor.

İşletmemiz pek çok farklı hizmeti sizlere sunmaktadır. Güvenlik kamerası montajından uydu sistemi montajına ve televizyon montajına kadar pek çok farklı hizmeti sizlere sunuyoruz. Bu hizmetlerin yanı sıra, müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu farklı alanlarda elektronik hizmetlerini de başarılı bir biçimde sürdürmeye devam ediyoruz.

İşletmemizin en temel hedefi, siz değerli müşterilerimize her zaman doğru ve nitelikli hizmet sunmaktır. Bu kalite standartları doğrultusunda sizlerin duyduğu memnuniyet işletmemiz için büyük bir önem arz etmektedir. Memnuniyetinizi sağlamak ve kalite hizmet sunmak için her geçen gün çalışmalarımızı arttırıyoruz. Sizler de elektronik alanında her zaman doğru ve güvenilir hizmet almak istiyorsanız sizlere bir telefon kadar uzağız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR