• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Eylül İş Kıyafetleri

Adres :

Sularbaşı Mah. Hikmet Işık Cad. Eren Sitesi Altı No: 5 Sivas Sivas » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yusuf Solak

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

yusufsolak1624@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (544) 581 14 01

Whatsapp 2:

0 (544) 581 14 01

Giyim ihtiyaçlar çerçevesinde şekillenirken iş alanları da bundan nasibini almıştır. Çeşitli alanalar belirlenen iş kıyafetleri prensibi söz konusu olurken çeşitli kurumlar da bu unsurları tekstil sektöründe sunmaya başlamıştır.

Diğer yandan alıcılar aklında büyük soru işaretleri yaratan konu güvenilir alım sağlayan kurumdur. Bizler müşterilerimizi dinlerken isteklerine uygun şekillerde olan tekstil ürünlerini her daim onlarla buluşturmaktayız. Odak noktamız şaşmazken daha iyi hizmeti nasıl sunabiliriz diye gereken yenilikleri yakından takip ediyoruz.

Sunduğumuz hizmetimizin detaylarından bahsetmek gerekiyor ise personel kıyafetleri sunmamıza ek olarak otel için kıyafetler, doktorlara özel olarak sunulan formalar, aşçılar için kıyafetler, stajyer önlükleri, çocuklar için önlükler, işçiler için çeşitli kıyafetler ve benzeri genişletilebilecek içeriklerimiz mevcuttur.

İş kıyafetleri alınırken müşterilerin beklentilerinden birisi de olan desenli şekillerde sunduğumuz desenli iş kıyafetleri sunarak da diğer bir isteğe cevap vermekteyiz. Tek bir alana uyarlamadan birçok içeriği bir arada sunarak daha fazla kişiye erişme adına müşterilerimizin isteklerine cevap vermeye devam ediyoruz.

Sivas Merkez Eylül İş Kıyafetleri adı ile sunduğumuz hizmetimizi her daim güven prensibi ile müşterilerimize ulaştırırken uzman ekip üyelerimiz müşterilerimizi yakından takip ederek isteklerine cevap veriyor. Güler yüzlü iş profilimiz ile de her daim sıcak bir iş ortamı müşterilerimizle aile olarak hizmet vermekteyiz. Kolaylıkla kurumumuzdan istenen hizmetimize erişim sağlanarak istenen giyim unsuru kolaylıkla da temin edilebilir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR