• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Eylül Petshop Bostancı

Adres :

Bostancı Mah. Kocayol Caddesi No: 16/a Bostancı İstanbul » Kadıköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Işıl Gencer

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (552) 812 18 62

İşinde oldukça başarılı ve güvenilir olan firmamız Eylül Petshop Bostancı, birmilyonnokta.com üyeliğinde hizmet vermektedir. Firmamız İstanbul evcil hayvan sektöründe birçok başarıya imza atmayı başarmıştır. Bizlere bu kadar güvendiğiniz için sizlere çok teşekkür ederiz.

Eylül Petshop Bostancı olarak amacımız sizlere yepyeni arkadaşlar kazandırmak ve sahipsiz hayvanlarımıza bir yuva bulmaktır. Her canlı en konforlu, güvenli ve sağlıklı bir yaşam ortamını hak etmektedir. Bu yüzden minik hayvan dostlarımızla siz değerli müşterilerimizi tanıştırıyor ve onlara güzel yuva ortamı sunmanızı sağlıyoruz. Firmamızda bulunan tüm hayvanlarımızın aşıları siz sahiplenene kadar bizzat firmamız tarafından yapılmaktadır. Sahiplenme işlemi sonrasında kimlikleri ve aşı kartları ile düzenli olarak bakımları için sizleri firmamıza bekliyoruz.

Firmamızda, minik hayvan dostlarımızın yaşamları boyunca ihtiyaç duyacağı tüm aksesuarlar ve bakım malzemeleri bulunmaktadır. Dilediğiniz modelde ve renkte tasmalar, taşıma kutuları, giysiler ve oyun aletleri alabilirsiniz. İster evinizin içinde isterseniz de bahçenizde hayvanlarınıza rahat ve kaliteli bir kulübe, yatak alabilirsiniz. Hayvanlarınız için en sağlıklı ve kaliteli mamaları ve yemleri sizlere sunuyoruz. Tüm bu ürünlerimiz en kaliteli ve güvenilir markalardan seçilmiştir ve hayvanlarınıza sağlık açısından hiçbir zarar vermez. Sizlere bütün bu hizmetlerimizi olabildiğince uygun fiyatlara yapmaya çalışıyoruz.

Firmamızda çalışan iş arkadaşlarımız çok güvenilir ve başarılı, deneyimli insanlardır. Aklınıza takılan her soru için bizlere iletişim numaramız aracılığıyla ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR