• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Eyyüp Tesisat

Adres :

- Diyarbakır » Bismil

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Feysel Çalar

E-Posta Adresi :

feyselusta2134@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 957 81 38

Whatsapp 2:

0 (535) 568 39 21

Whatsapp 3:

0 (552) 350 21 01

Tesisat sistemleri bir yapının en temel unsurlardır. Tesisat planları daha binanın ilk aşamasından itibaren planlanarak hayata geçirilir. Çünkü bir yerin yaşam alanı olması için iki farklı sıhhi tesisata ihtiyacı vardır. Bunlardan birisi temiz su, ikincisi de atık su tesisatıdır. Bunlardan birisinde sorun çıkması mekânın, yapının kullanılamaz hale gelmesine sebep olabilir. Bu yüzden bir yerde tesisat sistemi ne kadar sağlıklı ve kaliteli ise yapının kalitesi de o kadar yüksek olur. Kalite ise malzeme ve ustalıkla birlikte gelir. Diyarbakır Bismil’de faaliyet gösteren Eyyüp Tesisat firmamız ile bizler uzun zamandır bölgemizde profesyonel tesisat çözümleri geliştiriyoruz. Daha yaşanılabilir ve konforlu mekanların ortaya çıkmasını sağlıyoruz.

Diyarbakır tesisat ve bakım onarım sektörünün öncü firmalarından birisi olarak bizler önceliği değerli müşterilerimizin memnuniyetine veriyoruz. Sizlerin ihtiyaçlarınızı tespit ederek her ne gerekiyorsa tam zamanında, tam da istediğiniz halde karşınıza çıkarıyoruz. Geleneksel yöntemler aksine modern bir konsepte çalışmalarımızı devam ettiriyoruz. En modern teknolojileri kullanıyoruz. Bu sayede su kaçağı, tesisat tıkanıklığı gibi gereksinimlerde bilgisayarlı makineler kullanıyor, hiçbir yeri kırıp dökmeye gerek kalmadan sorunları noktasal olarak tespit ediyoruz. Yapılması gerekenleri de en hızlı ve en başarılı şekilde hayata geçiriyoruz.

Eyyüp Tesisat olarak alanında deneyim sahibi, tecrübeli, işini severek, özveriyle yapan bir ekiple çalışıyoruz. Profesyonel ekibimizle birlikte 7/24 acil tesisatçınız olarak en yakınınızda bulunuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR