• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Fabric Döner

Adres :

Ali Paşa Mah. Çetin Emeç Bulvarı Nuriye Doğan Apartmanı No: 138/a Orion Arkası Tekirdağ » Çorlu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mustafa Kaya

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

sessiz_genco@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (536) 283 39 59

Günümüzde yemek sektöründe hazır yemeklere talep çok artmıştır. Ülkemizin lezzetli tatlarından birisi olan döner de restoranlarda bolca tüketilen yemeklerden birisidir. Biz de Fabric Döner olarak, sizlere en lezzetli, en sağlıklı ve en kaliteli yemekleri yapıyoruz. İskender, döner, çorba vb. çeşitli yemeklerin bulunduğu geniş menülerimiz, her gün yenilenen sağlıklı ve kaliteli malzememiz, deneyimli personelimiz ve güler yüzlü hizmet anlayışıyla sizleri lezzetli bir yemek deneyimine davet ediyoruz. Geniş salonumuz ve lezzetli yemeklerimizle birlikte Tekirdağ Çorlu’da sizlerin hizmetindeyiz.

Tekirdağ fast food sektöründe siz değerli müşterilerimizle birlikte adımızı duyurmaya devam ediyor ve her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Sizlerden aldığımız olumlu geri dönüş ve karşılıklı sevgi saygı çerçevesinde ilişkimiz, sektördeki konumumuzu korumamızı sağlıyor ve bizlere gurur yaşatıyor.

Gıda sektöründe hijyenin ve kalitenin ne kadar önemli olduğunu biliyor ve sizlerin sağlığını en az sizin kadar umursuyoruz. Bundan dolayı işletmemizde hijyene her zaman dikkat ediyor ve ürünlerimizi kaliteli ve temiz kullanmaya özen gösteriyoruz. İşletmemizin dekorasyonunu ve hizmetlerini sizler için her daim geliştiriyor ve gereken önemi veriyoruz. Bizden haberdar olmak ve bilgi almak için Facebook ve Instagram sayfalarımızdan takip edebilirsiniz. Daha fazla bilgi almak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Her türlü soru, görüş ve önerileriniz için WhatsApp numaramızdan bize ulaşabilirsiniz. Bizi seçtiğiniz için teşekkür ediyor ve sizleri işletmemize davet ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR