• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Far Restorasyon Akten Oto

Adres :

Pendik Oto Sanayi Sitesi Sapanca Sok No: 1/a Pendik İstanbul » Bahçelievler

Sektör :

Yetkili Kişi :

Cafer Akten

E-Posta Adresi :

caferakten_03@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (553) 130 18 04

Far Restorasyon Akten Oto firması olarak, yüksek kalite ve makul fiyat ilkelerimizle oto far restore işlemleri alanında hizmetlerimize devam etmekteyiz. Otomobil far grubu temizlik ve restore işleri alanında öne çıkan firma olan Far Restorasyon Akten Oto işletmemiz, sektöründe rakipsiz konumda yer almaktadır. Her marka ve modeldeki araçların far ve far grubu temizliği alanında üstün hizmetleri ile öne çıkan Far Restorasyon Akten Oto firmamız, üstün kalite ve uygun fiyat hizmetlerine devam etmektedir.

Far Restorasyon Akten Oto işletmemiz, İstanbul Bahçelievler Oto Far Restorasyon Merkezi şubesi ile yüksek kalite standartları kapsamındaki hizmetlerine devam etmektedir. Far Restorasyon Akten Oto firmamız; buharlı far temizliği, far parlatma işlemleri, far çizik giderme işlemi, far yenileme işlemleri, akronik far temizleme işleri ve oto far tamir işlemleri alanında lider ve öncü marka konumunda yer almaktadır. Firmamız, müşteri memnuniyetine de oldukça önem vermektedir.

Far Restorasyon Akten Oto firmamız, İstanbul ilimizin Bahçelievler semti içerisinde yer alan oto far restorasyon merkezi içerisinde zengin ve geniş hizmet yelpazesi ile çalışmalarına devam etmektedir. Far Restorasyon Akten Oto işletmemiz, alanında uzman ve yetkinlik sahibi personel ekibi ile tüm hizmetlerini gerçekleştirmektedir. Gün içerisinde aracınızla işletmemize gelerek hizmetlerimiz hakkında hemen bilgi edinebilirsiniz. Çalışma saatlerimiz içerisinde bizlere ulaşabilir ve Far Restorasyon Akten Oto bünyesinde üstün kaliteli hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR