• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Fatih Oto Elektrik ve Klima Sistemleri

Adres :

Doktor Faruk Atakan Caddesi Ak Sanayi Sitesi 2.kısım B Blok No: 26 Ümraniye/ İstanbul İstanbul » Ümraniye

Sektör :

Yetkili Kişi :

Fatih Eksik

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (542) 292 70 57

Whatsapp 2:

0 (542) 292 70 57

Whatsapp 3:

0 (545) 548 47 21

Hizmet sektöründe faaliyet gösteren Fatih Oto Elektrik ve Klima Sistemleri birmilyonnokta.com üyesidir. Yıllardır hizmet verdiğimiz sektörde sizleri en kaliteli ve güvenilir hizmetlerle buluşturduk. Bugün emin adımlarla ilerleyerek kesintisiz hizmetlerimizi ulaştırmaya devam ediyoruz. Müşteri memnuniyetini prensip edinmiş bir firma olarak sizlerin talep ve beklentilerine en iyi şekilde karşılık vermeyi misyon edindik. Kurulduğumuz ilk günden beri hitap ettiğimiz müşteri kitlesini genişletmeyi başardık.

İstanbul hizmet sektöründe faaliyet gösteren ve müşterilerine ayrıcalıklı hizmetler sunan öncü firmalar arasında yer almaktayız. Ticari kaygıya kapılmadan sizlere ihtiyaç duyduğunuz hizmetleri en iyi şekilde sunma gayretindeyiz. Uzman ve deneyimli bir ekiple profesyonel hizmetler vermekteyiz. Firmamız; oto klima gazı dolumu, polen filtre kontrolleri, elektrik arıza tespiti, oto park sensörü satışı ve montajı, far aydınlatma işlemleri ve daha pek çok hizmeti istifadenize sunmaktayız. En kaliteli malzemeleri kullanarak uzun vadede memnuniyetle kullanabileceğiniz hizmetleri istifadenize sunmaktayız.

Firmamız geniş yelpazede pek çok hizmeti tek bir platformda sizlerle buluşturmaktadır. Yılların deneyimini hizmet kalitesine yansıtarak faaliyet gösterdiği bölgede önemli bir boşluğu doldurmaktadır. Araçlarınızı emanet edebileceğiniz güvenilir eller olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Firmamız kaliteli hizmetleri uygun fiyatlarla sizlere sunarak sektördeki rakiplerinden ayrıcalıklı hizmetler sunmaktadır. Tüm hizmetlerimizi makul fiyatlarla istifadenize sunmaktayız. Kurulduğumuz ilk günden beri sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek müşterilerine en yenilikçi hizmetleri sunan firmamız yenilenmeye devam etmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler