• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Fatma Yalçın Beauty

Adres :

Ziyapaşa Mahallesi 67078 Sokak Akbaş Apartmanı Kat: 1 Adana » Seyhan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Fatma Yalçın - Tülay Yalçın

E-Posta Adresi :

fatma.yalcin0001@icloud.com

Whatsapp 1:

0 (553) 829 33 83

Whatsapp 2:

0 (544) 561 02 45

Güzellik ve bakımın doğru noktası Fatma Yalçın Beauty birmilyonnokta.com üyesidir. Güzellik sırları için iyi bir merkez arıyorsanız dikkat etmeniz gereken nokta, işinde uzman kişiler tarafından oluşturulmuş bir firma olmasıdır. Kullanılan cihazlar en iyi sonuç veren makinelerden oluşmalıdır. Birkaç seans süren işlemler sonucunda etkisinin gözle görülebilir olması önemlidir. İşlemlerin normalden daha kısa sürede sonuçlanması bizim için güzel bir sonuçtur. Yapılan tüm kişisel bakım işlemlerinin hassas teninize uygun olması gerekir. Uzman kişiler tarafından yürütülen süreç etkisini kısa sürede göstermelidir.

Salonumuzda uzman kişiler tarafından gerçekleştirilen işlemler kısa sürede etkisini göstermektedir. Kullandığımız cihazlar doğru ve güzel sonuçlar vermektedir. Özel cihazımız birçok makinenin erişemeyeceği boyutta olan tüylere rahatlıkla erişebilir. Bu sayede seansların çok daha kısa sürede hızlı bir sonuç vermesini sağlanmaktadır.

Teninizin hassasiyetine tüm işlemlerde önem veriyoruz. Cilde zarar vermeyen cihazlarla çalışmalar yapıyoruz. Lazer epilasyonun yanında kişisel bakım hizmetleri de sağlamaktayız. Güzelliğe dair aradığınız tüm ipuçları salonumuzda bulunmaktadır. Saçlarınızdan cildinize kadar, farklı bakım seçenekleriyle hizmet kategorimizi geniş tutmaktayız. İsteğiniz doğrultusunda size en uygun bakım önerisi uzmanlar eşliğinde ortaya çıkarılmaktadır. Doğru işlem güzel bir sonuca götürmektedir.

Adana güzellik merkezi sektöründe güzel bir noktada olmanın mutluluğu siz değerli müşterilerimize yansımaktadır. Hizmet kategorimizi her geçen gün artırmaktayız. Kaliteli hizmeti doğru bir şekilde sunmaktayız. Siz de güzel dokunuşların farkını görmek isterseniz salonuma bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR