• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Fatma Yüksel Beslenme ve Diyet Danışmanlık Merkezi

Adres :

Maltepe Mahallesi Atlas Sokak No: 1 Kat: 1 Bursa » Yıldırım

Sektör :

Yetkili Kişi :

Diyetisyen Fatma Yüksel

E-Posta Adresi :

dytfatmayuksel94@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 064 31 20

Fatma Yüksel Beslenme ve Diyet Danışmanlık Merkezi ismiyle kurulan firmamız, diyet sektöründeki hizmetlerini Bursa ve bimilyonnokta.com üzerinden vermektedir. Türkiye’de ve dünyada diyet sektörü en parlak sektörler arasında görülmektedir. Kurumumuz, sektörle ilgili bilimsel gelişmeleri takip ederek mesleki bilgilerini sürekli olarak geliştiren deneyimli uzmanlarıyla sizlerin doğru beslenme alışkanlığı kazanmasında öncülük etmektedir. Bursa beslenme ve diyet danışmanlık sektöründeki faaliyetlerimizi genişleterek Türkiye ve dünyada hizmetlerimizi artırmaya devam etmekteyiz.

Amacımız, sektördeki etkinliğimizin daha geniş bir alana yayılması ve müşteri kitlemizin genişlemesidir. Müşterilerimizin memnuniyetinin maksimum seviyede tutulması firma olarak en büyük hedefimizdir. Müşterilerimizin kilo verirken gereken motivasyonlarını kaybetmemesi için kilo verme sürecinizde alanında yeterli eğitimi almış olan diyetisyen ekibimizle danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Günlük hayatın vermiş olduğu ağır yaşam koşulları, ameliyatlar, hastalıklar sonucu ya da iş hayatının yaratmış olduğu ağır stres ortamı bizlere aşırı kalori tüketimi gibi olumsuz alışkanlıklar kazandırabilmektedir. Bu süreçte kilo verirken sağlığımızdan olmamız için beslenme sektöründe kendisini kanıtlamış insanlardan danışmanlık hizmeti almamız gerekir. Müşterilerimizin, fazla kilo veyahut aşırı zayıflık gibi şikayetleri için, en doğru beslenme programını çıkararak onlara konforlu ve sağlıklı bir hayatı yaşama felsefesini kazandırmayı prensip edindik.

Sizleri de modern, temiz ve şık bir ortamda diyetisyen ekibimiz tarafından, beslenme ve diyet danışmanlık hizmetini uygun fiyatlarla alarak istediğiniz sağlıklı görünüme kolayca ulaşmanız için aramızda görmek istiyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR