• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Favorim Büfe

Adres :

Atatürk Mah Enstitü Cad. 4/a Sandviç Sokağı Başı İzmir » Ödemiş

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ceyhun Şensöz - Şadiye Şensöz

E-Posta Adresi :

sadiyeturgut95@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (530) 923 94 86

Yoğun günlük hayatta her zaman yemek yapacak zamanı bulamayabiliriz. Bazen hızlı ve hemen hazırlanan yemekler yemek isteriz. Bunlar hem çabuk hazırlanıp hem de çok lezzetlidirler. Ayrıca doyurucudurlar. Çalışan kişiler veya öğrenciler için fast food yiyecekler rahatlıktır. İşte bizde bu lezzetli tatları sizlerle buluşturmak için Favorim büfe olarak İzmir’de hizmet vermekteyiz.

Özellikle öğrenciler gece geç saatlere kadar uyumamakta ve acıkmaktadırlar. İşte böyle zamanlarda hem gelip yiyebilir hem de alo paket ile sipariş verebilirsiniz. Yiyecekleriniz kapınıza kadar gelmektedir. Her çeşit fast food yiyeceğimiz mevcuttur. Tost, sosisli, hamburger, patates ve daha birçok çeşit ürünümüz mevcut olup dilediğiniz her saat sipariş verebilirsiniz.

İzmir fast food olarak en kaliteli ve lezzetli yemekleri sizlerle buluşturmaktayız. Yiyeceklerimizi yaparken en kaliteli ürünleri kullanmakta olup yemeklerimiz temiz bir ortamda ve hijyenik bir şekilde hazırlanmaktadır. Gönül rahatlığıyla bizleri tercih edebilirsiniz. Usta elemanlarımla yemekleriniz sizin isteğiniz doğrultusunda damak zevkinize uygun bir şekilde hazırlanmaktadır.

Fast food yiyecekler günümüzde çok tüketilir bir hale gelmiş ve çokta lezzetlidirler. Ayrıca hızlı ve çabuk hazırlanabilir oldukları için çok acıktığımız zamanlarda hemen tüketilebilirler. Böylece yemeğinizin hazırlanmasını uzun süre beklemeden yiyebilirsiniz. Gece geç saatlere kadar açık olduğumuz için günün her saatinde rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Güler yüzlü personelimiz ile lezzetli tatlarımızı sizlerle buluşturmakta olup en uygun fiyatlarımızla hizmetinizdeyiz. Sizin memnuniyetiniz bizim önceliğimizdir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR