• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ferah Teras Trabzon

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mesut Akyüz

Ferah Teras Trabzon olarak bizlerde bir birmiyonnokta.com üyesiyiz. Aile ve sevdiklerinizle kaliteli vakit geçirmek, nefis fast food ve geleneksel yemeklerimizin tadına bakmak ve en önemlisi bunu şahane bir şehir manzarası ile birlikte yapmak isterseniz: Trabzon restaurant sektörünün yenilikçi ve capcanlı yüzü Ferah Teras Trabzon’a davetlisiniz!

Garsonlarımızdan mutfak çalışanlarımıza kadar güler yüzümüz ve elde etmek için çokça çaba sarf ettiğimiz siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti ile Trabzon merkezde sizin hizmetinizdeyiz. Açık havaya karşı eş dost veya tek başına ziyaret edebileceğiniz cafe restoranımızda lezzetli kahvaltılar, kaliteli içecek ve akşam yemeklerinizi tüketebilir, sunduğumuz hizmetin tadına bakabilirsiniz.

Her zaman büyük bir özenle devam ettiğimiz sektörde heyecanımızı diri tutup, çok çeşitli etkinliklerimiz ve canlı konserlerimizle yaz gecelerinin vazgeçilmezi haline gelip, adımızdan sıkça söz ettiriyoruz. Mekanımızın modern dizaynı, profesyonel ekibimizin tecrübesi ile özel gün ve kutlamalarınızda, çeşitli iş ve aile yemeklerinizde siz değerli müşterilerimizi en güzel şekilde ağırlıyoruz. Her yaşa ve her damak tadına hitap eden zengin menümüz, canlı müziklerimiz ile eğlenerek yemek yiyebilir son derece keyifli anlar yaratabilirsiniz.

İçinde yer aldığımız yemek sektöründe her zaman hijyen ve kaliteyi en ön planda tutar, sizlere en özel ve en konforlu deneyimi yaşatmak için azim ve dinamik bir çalışma prensibiyle hareket ederiz. Her geçen gün adımızdan söz ettirirken sizleri de burada ağırlamak için heyecan ile beklemekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR