• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ferda Saraçoğlu Sağlık Eğitim Ve Danışmanlık Hizmetleri

Adres :

Merkez : Vadi İstanbul Park Etabı Maslak Sarıyer İstanbul -- Şube : Vital Plaza İstanbul » Sarıyer

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ferda Saraçoğlu

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

ferda_saracoglu@yahoo.com

Whatsapp 1:

0 (541) 910 69 10

Hayatımızın birçok alanında olduğu gibi, sağlığımızla ilgili olan sorunları da genelde ertelemeyi seçeriz. Özellikle de kişilerin çalışma ortamlarına bağlı sebeplerden oluşan duruş ve postür bozukluklarına birçoğumuz dikkat etmeyiz. Örneğin gün boyunca oturarak çalışan kişiler belli bir zamandan sonra doğru oturma pozisyonunun dışına çıkarlar farkında olmadan. Saatlerce de bu şekilde oturmak, belli bir süre sonra kişilerde bel ve sırt ağrılarına yol açar.

Biz Ferda Saraçoğlu Sağlık Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri ailesi olarak, sizlere birçok konuda seve seve yardımcı oluyoruz. Nefes egzersizlerinden fizyoterapiye, boyun fıtığı tedavisinden skolyoz tedaviye, siyatik ağrı tedavisinden kırık çıkık tedavisine kadar pek çok farklı ihtiyacınız için tedavi sağlıyoruz ve danışmanlık hizmeti sunuyoruz.

İstanbul sağlık sektöründe bizi benzer firmalardan ayıran en önemli özellik de, tek bir alana odaklanmadan pek çok farklı ihtiyaca yönelik tedaviler sunmamızdır. Bu sayede yediden yetmişe her danışmanımıza, hak ettiği ve ihtiyaç duyduğu tedavi yöntemini sunuyoruz.

Bu hizmetlerin yanı sıra hamile danışmanlığı hizmetini de büyük bir mutluluk ve itinayla gerçekleştiriyoruz. Hamile danışanlarımıza özel oluşturduğumuz nefes egzersizi, hamile pilatesi ve hamile danışmanlık hizmetleri ile de alanında yeniliklere öncülük eden bir kurum olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.

Sizler de, vücudunuz için duyduğunuz her ihtiyacınızı, alanında deneyim sahibi ve profesyonel bir merkezde karşılamak istiyorsanız, sizlere büyük bir mutluluk ile yardımcı olacağımızdan hiç şüpheniz olmasın.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR