• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Fesleğen Mutfağı

Adres :

Örnek Mahallesi Semerkant Caddesi No: 15/c İstanbul » Ataşehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hülya Kabal

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (532) 712 44 59

İstanbul’un Ataşehir semtinde hizmet veren Fesleğen Mutfağı, birmilyonnokta.com üyesidir. Seçkin Ataşehir sokaklarında bulunan küçük ve sıcacık bir ortamda, evinizdeki konforu sunan leziz yemekleri yemeniz için sizlere hizmet veriyoruz. Sağlıklı ve kaliteli gıdaya ulaşmak herkesin hakkıdır anlayışını benimseyerek gıda ürünlerini üretmekteyiz. Gıda mevzuatına uygun ve hijyen kurallarına uyarak işimizi yürütmek için azami çaba sarf ediyoruz. İnsan sağlığını önemsiyor ve ortaya çıkardığımız ürünleri bu koşulları göz önünde bulundurarak üretmeye çalışıyoruz.

İstanbul yemek sektöründe az sayıdaki ev konforunu sunan küçük işletmelerden birisiyiz. Küçük ve yeni bir işletme olmamıza rağmen mutfak sektöründe geçmişi uzun yıllara dayanan bir tecrübe ile hareket ediyoruz. Her yaşa ve bütçeye uygun olarak hazırladığımız yemekler ile damaklarınıza hitap etmekteyiz. Yemek bir sanattır ve biz bu sanatı en iyi şekilde yaptığımıza inanarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Küçük bir işletme olmamız sayesinde fiyatlarımız bütçe dostu olarak sizin yanınızda. Amacımız, sizlere ev rahatlığındaki temiz bir ortamda leziz yemekler sunarak gününüzü aydınlatmaktır. Bizim işletmemiz için, müşteri beğenisi çok önem taşımaktadır. Bu sebeple müşteri kitlemizle aramızdaki bağları güçlendirmek ve kaliteli hizmet sunmak adına görüşlerinizi alıyoruz.

Geri bildirimler sayesinde işletmemizi daha üst bir seviyeye çıkartmak için uğraş veriyoruz. Sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek için elimizden gelen olanakların üstüne çıkarak yüksek standartta ürünler oluşturmaya devam edeceğiz. Müşteri ile kurduğumuz bağların uzun süreli ve kalıcı olmasını isteyerek memnuniyeti ön planda tutacağız. Gelecekte yine gelişmeleri takip ederek müşteri kitlemize hem damak hem de göz zevkine hitap edecek nefis yiyecekleri sunmaya devam edeceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR