• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Fi Güzellik Merkezi

Adres :

Cumhuriyet Mah. No: 2 Kat 1 Iğdır » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Devran Özmen

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (534) 281 76 81

Iğdır’ın gözde güzellik merkezi olan, Fi Güzellik Merkezi de birmilyonnokta.com üyesi oldu. İşini son derece temiz ve titiz yapan firmamız temizliğe ve sağlık şartlarına uygun hizmet vermeye büyük önem vermektedir. Bu şartlar ile çalışan firmamız yedi yirmi dört mekân temizliğini yapmakta ve mekânını havalandırmaktadır. Bunun yanı sıra çalışanlarının kişisel bakımına ve çalışma disiplinine büyük önem veren firmamız büyük bir müşteri kitlesine sahiptir.

Iğdır güzellik merkezi sunduğu geniş yelpazeli hizmet ile tüm müşterilerinin kişisel bakımına ve kişisel şikâyetlerine cevap olmaktadır. Kurulduğu günden bu yana sürekli kendini yenileyen ve genişleyen firmamız, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Firmamız, ipek kirpik uygulaması, takma tırnak uygulaması, saç kaynak uygulaması, kalıcı makyaj uygulaması, altın kaş tasarımı, dudak renklendirme uygulaması, kalıcı oje uygulaması, bölgesel zayıflama, cilt masajı ve bakımı, maske uygulaması, gözenek sıkılaştırma ve lazer epilasyon gibi daha bir ok hizmeti birlikte sunmaktadır. Tüm bu hizmetlerin yanı sıra firmamız, uyguladığı devasa kampanyalar ile sok fiyatlara hizmet vermeye devam ediyor.

İşini büyük profesyonellik ile yapan firmamız, bomba gibi kampanyaları ile müşterisinin yüzünü güldürmeyi de ihmal etmiyor. Sizler de bu kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız bizi takipte kalın. Tüm bakımlarınızı tek paket ile en düşük fiyata yaptırmaya hazır mısınız? Randevu sistemi ile hizmet vermekte olan firmamızı arayarak güzellik randevunuzu oluşturabilirsiniz. Fi Güzellik Merkezi yedi yirmi dört hizmetinizdedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR