• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Fibella Güzellik Salonu

Adres :

Yenibağlar Mahallesi Prof Dr. Yılmaz Büyükerşen Cad. Tutaş Apt No: 136/2 Daire: 6 ( Anadolu Üniversite Tramvay Durağı Arkası ) Eskişehir » Tepebaşı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hamza Kılınçarslan - Hakan Kılınçarslan

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (553) 687 05 28

Whatsapp 2:

0 (532) 478 42 40

Whatsapp 3:

0 (531) 559 70 54

Huzurlu atmosferi, güvenliği, teknolojik donanımı, deneyimli ve güler yüzlü ekibi ile estetik ve güzellik sektöründe Fibella Güzellik Salonu, sektöre adını altın harflerle yazdırmıştır.

Eskişehir güzellik salonu dendiğinde akla Hamza Kılınçarslan ve Hakan Kılınçarslan ın kurmuş olduğu Fibella Güzellik Salonu gelmektedir. Çok sayıda uluslararası kozmetik markanın workshoplarında spesifik cilt uygulama eğitimleri almış olup sektörün en tecrübeli isimleri arasında gösterilmektedirler. İktisadi ve İdari Bilimler alanındaki eğitimini İzmir’ de alan ve kariyerini kozmetik ve estetik programları yönünden zenginleştiren Hamza Kılınçarslan ve Hakan Kılınçarslan, hem klasik hem de modern yöntemlerle güzellik kavramına yeni bir soluk getirmeyi amaçlamaktadır.

Salonumuzdaki başlıca uygulamalarımız arasında lazer epilasyon, buz lazer uygulaması, hydrafacial cilt bakımı, bb glow uygulaması, siyah nokta bakımı, cilt leke bakımı, kalıcı fondöten uygulaması, ipek kirpik uygulaması, kalıcı oje uygulaması ve selülit bakım işlemleri bulunmaktadır.

Salonumuz son derece güvenli, sağlık koşullarına uygun ve modern olan ve aynı zamanda zevkli bir tasarıma sahip olan salonu ile değerli müşterilerine kendilerini evlerinde hissedecekleri sıcak, samimi ve konforlu bir ortam sunmaya devam ediyor. Ayrıca hizmetinizin her adımında sizin yanınızda olmaya ve sizi bilgilendirmeye özen gösteriyoruz.

Güzellik ve estetik sektöründeki en son teknoloji uygulamaları takip eden ve siz değerleri misafirlerimizin sağlığı konusunda en önemli husus olan hijyene azami dikkat eden sertifikalı uzman personelimizle, Eskişehir Tepebaşı adresimizde sizlerin hizmetindeyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR