• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

File Plastik Ambalaj Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi

Adres :

Akçaburgaz Mah. 3042 Sok. No: 5-7 No: 2 Esenyurt İstanbul İstanbul » Esenyurt

Sektör :

Yetkili Kişi :

-

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (546) 261 76 63

Whatsapp 2:

0 (541) 232 74 24

Whatsapp 3:

0 (546) 261 76 63

İnşaat sektörünün ve yapı sanayiinin olmazsa olmaz parçası dübeldir. Alçı panele ya da beton bir duvara herhangi bir şey monte etmek isterseniz muhakkak dübel kullanmanız gerekmektedir. Dübel sayesinde sert yüzeyde sağlam bir tutuş elde edilir. Firmamız File Plastik Ambalaj Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi tüm bunların bilincinde olup en kaliteli ürünleri hizmetinize sunmaktadır.

Her iş için aynı dübel kullanılmaz. Dübelin kullanımından en iyi performansı almak için işe ve zemine uygun boyutta olmasına dikkat edilerek seçilmelidir. İstanbul plastik sanayii sektörüne oldukça hakim olan firmamız kendisini kalitesi ve güvenilirliğiyle ispatlamıştır. Müşteri memnuniyetini her zaman esas alarak siz değerli müşterilerimizin mutluluğunu kendisine ilke edinmiştir.

Üniversal dübeller, çekiçle çakılan dübeller, kelebek dübeller, ankraj cıvataları, alçı panel dübeli, yaylı dübel gibi birçok çeşidi bünyesinde barındıran firmamız File Plastik Ambalaj Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bunların yanı sıra ambalaj sanayiinde de oldukça başarılıdır. Çevreye karşı duyarlı olan ve tüm yönetmeliklere uygun üretim yapan firmamız doğa dostu özelliğiyle de rakiplerinden bir adım öne geçmiştir.

Makul fiyatlarıyla ihtiyacınıza uygun olan tüm ürünleri hizmetinize sunan firmamız sayesinde hem cüzdanınız avantaj sağlar, hem de kullanım kolaylığıyla zamandan tasarruf edersiniz. Her zaman siz değerli müşterilerimize en uygun ve güvenilir hizmeti vermek için çok çalışan firmamız hakkında daha detaylı bilgi almak için iletişime geçebilrisiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR